DRĄSIAI KITAIP

Kurk taisykles su TELE2

#KamDirbtiKitur

Monika Zeniauskienė

Tobulina pokalbių robotus ir
komunikaciją su klientais raštu

„Telekomunikacijų aplinka dinamiška ir inovatyvi, tad „Tele2” nuolat prisitaiko prie iššūkių bei naujovių.

Čia ne tik galima save realizuoti, bet ir nuolat tobulėti. Šiandien geriausią klientų aptarnavimo patirtį kuriame pasitelkę ir pokalbių robotus. Kita vertus, „Tele2“ skiria daug dėmesio ne tik dirbtiniam intelektui, bet ir žmogiškojo ryšio kūrimui tiek su klientais, tiek su darbuotojais. Labai vertinu tai, kad komandoje esame kaip šeima – kartu mokomės, įveikiame iššūkius, švenčiame pergales, leidžiame laisvalaikį.

LinkedIn

Mindaugas Savickas

Su komanda kuria TELE2 prekės ženklų
reklamą ir komunikaciją

„Šimtaprocentinis pasitikėjimas žmogumi ir nulis mikrovadybos.

Labai vertinu pagarbų požiūrį į žmogų organizacijoje. „Tele2“ yra labai daug laisvės veikti, kas labai motyvuoja bei kartu įpareigoja. Vakare gali kažką sugalvoti, o jau ryte gali pradėti įgyvendinti. Tai pasiekti leidžia plokščia ir lanksti organizacinė struktūra. Ne visiems yra lengva pakelti tą laisvę, bet man tai yra tobula.

.

.

LinkedIn

Aistė Kuklė

Rūpinasi esamais
verslo klientais

„Nerealu augti aplinkoje, kurioje kolegas vienija bendras tikslas ir kovinė drąsa.

„Tele2” seniai turi didžiausią klientų bazę Lietuvoje, tačiau pagal verslo klientų skaičių vis atsilikome. Pastaraisiais metais augame sparčiausiai iš visų operatorių ir jau trūksta labai nedaug, kad būtume pirmi ir verslo segmente. Smagiausia, kad komandoje visi tiksliai žino, ką turi daryti vardan šio tikslo. Kolegų motyvacija tiesiog užkrečiama.

.

LinkedIn

Margarita Karpova

Klientams parduoda paslaugas ir produktus
bendraujant tiesiogiai arba telefonu

„Džiaugiuosi būdama dalimi įmonės, kuri prisideda sprendžiant pasaulio problemas.

Žmonių įvairovė tapo „Tele2“ kultūros dalimi, o lygios galimybės ne tik skatina kūrybiškumą, greitus sprendimus, leidžia būti atvirai su kolegomis, bet ir sukuria saugią darbo aplinką. Joje nesvarbu lytis, išvaizda ar pažiūros. Svarbūs profesiniai sugebėjimai.

.

.

LinkedIn

Martynas Daubaris

Ugdo pardavimo komandą
ir padeda jai siekti tikslų

„Labai didžiuojuosi kolegomis ir dirbu „Tele2“ vien dėl kultūros, kurioje ypatingai gerbiami žmonės.

Kai atsirado laisva darbo vieta Mažeikių salone, nedvejodamas kandidatavau nepaisant to, kad gyvenu Telšiuose. Žinojau, jog tobulėsiu tiek kaip pardavėjas, tiek kaip žmogus. Per kelerius metus pakilau pareigose, o dabar esu atsakingas už kelias komandas skirtinguose miestuose.

LinkedIn

Mindaugas Pečkys

Remontuoja ir
testuoja išmaniuosius

„Mane stipriai motyvuoja augimas ir savarankiškas sprendimų priėmimas, veža – realios galimybės kurti įrenginius bei tobulinti jų taisymo procesus.

Šioje įmonėje su technikų komanda sukaupėme ilgametę patirtį remontuojant išmaniuosius įrenginius. Čia užaugome kaip tikri savo srities profesionalai, kurie dabar turi galimybes su naujausia technika susipažinti dar tada, kai ji nėra oficialiai gimusi.

.

LinkedIn

Mūsų vertybės

13

Ką apie vertybes kalba TELE2 lyderiai?

Kultūra, kuri augina

Drąsiai ir laisvai arba niekaip.

Kovotojas ir maištininkas. Nuo pirmos dienos, kai pradėjome kovą už mažiausias kainas. Iki dabar, kai iškovojome, kad technologijos būtų prieinamos visiems. Čia nėra „ai, o gal nedarom“. Darom drąsiai! Darom laisvai. Net jei nusibrozdinam kelius. Atsistojam ir bandom iš naujo. Mūsų darbas – ne plaukti pasroviui. Mūsų darbas – daryti naujai ir taip kaip nebuvo. Jei tau patinka tokie iššūkiai ir laisvė – tu geroje vietoje.

12
14

Komanda, kuri drįsta

Visi kaip kumštis, kiekvienas kaip lyderis.

Čia nėra hierarchijos. Čia niekas nestabdo. Nesvarbu, kokioje pozicijoje pradedi – tu vadovauji sau. Taip, kartais tai reiškia eksperimentuoti, klysti ir už tai atsakyti. O tai reiškia – mokytis ir augti. Su TELE2 – turi viską, kad tavo talentas atsiskleistų ir kiltų aukštai. Ypač, jei išdrįsti siekti daugiau ir peržengti nusistovėjusias patogumo ribas. Patvirtinta visa TELE2 patirtimi ir visomis beprotiškomis idėjomis, kurias jau pavertėme realybe.

Vieta, kuri išlaisvina

Verslas tradiciškai – ačiū, ne.

Kliūtys ir sienos. Ne vieną jų panaikinome telekomunikacijų rinkoje. Stengiamės, kad jų neliktų ir kasdieniniame darbe. TELE2 žmonėms suteikiame laisvę ir įrankius atrasti sveiką darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Dirbti iš bet kur ir kada norite. Į darbą ateiname ne gauti atlyginimo. Ateiname jį užsidirbti. Lygybė, nuomonių įvairovė, sprendimų laisvė – tai tik keli raktažodžiai, kurie atrakina mūsų galimybes. O galiausiai  – atrakino ir geriausio darbdavio titulą Baltijos šalyse. 

13

Darbuotojų sėkmės istorijos

Nekantrauji
kurti taisykles
su TELE2?

Junkis drąsiai