„Visiems vyresniesiems labai siūlau įsisavinti išmaniąsias technologijas“, – sako legendinis televizijos režisierius Vytenis Pauliukaitis. Nors pats socialinių tinklų platformomis nesinaudoja, tačiau pripažįsta, kad šiais laikais kompiuterinis raštingumas yra būtinas dalykas. V. Pauliukaičio teigimu, technologijų nereikia bijoti, o reikia su jomis susidraugauti.
„Aš informaciją gaudavau iš laikraščių, o kai jų neliko, mano laikraščiu tapo internetas. Jame naršau po visokius puslapius“, – poreikiu būti elektroninėje erdvėje ir socialiniuose tinkluose dalijasi vienas žinomiausių televizijos veidų Henrikas Vaitiekūnas. Internete rašytojas ir žurnalistas ne tik ieško medžiagos straipsniams, tačiau ir mezga pažintis „Facebook‘e“.
„Socialinių tinklų aš neturėsiu niekada, elektroninių knygų irgi niekada neskaitysiu, nes man popierius ir knygos kvapas yra daugiau nei tik ekranas“, – sako legendinė laidų vedėja Algimanta Žukauskienė. Tiesa, ji technologijų nesibaido – telefonu palaiko ryšį su artimaisiais, o internete šachmatais gali žaisti iki išnaktų.
Ne vieną dešimtmetį sveikatingumą Lietuvoje puoselėjanti trenerė Joana Bartaškienė sako, kad svarbiausia gyvenime yra laimė. Amžius laimės jausmui įtakos nedaro – svarbiausia, kad žmogaus akys spindėtų. Sveikatingumo ambasadorės teigimu, šiais laikais senjorai Lietuvoje turi labai daug galimybių gyventi gražiai ir įdomiai, o prie to prisideda ir technologijos.
Prisijunkite prie tų, kurie anksčiausiai neria į TELE2 naujienų ir mažų kainų pasiūlymus. Privatumo politika.