Sėkmės istorija

Darbe atrado nepažintą savo asmenybės pusę: viešo kalbėjimo baimę turėjęs Darius dabar tai daro su didžiausiu malonumu

Visą gyvenimą Darius save laikė intravertu, tačiau nusprendęs sutikti su pasiūlymu kolegoms iš „Tele2“ vesti kolegoms mokymus jis suprato, kad viešas kalbėjimas – ne tik jo nebegąsdina, bet netgi kelia malonias emocijas. 

 

Prireikė tik šiek tiek ryžto ir drąsos, ir dabar Darius tai daro su didžiausiu malonumu. Vyras šypsosi – už tai, kad patobulėjo kaip asmenybė ir profesionalas, jis gali būti dėkingas darbovietei ir jį supantiems kolegoms, tad tokio darbo, kuriame jaučiamas visapusiškas palaikymas, jis skatina ieškoti ir kitus.

Savo karjerą „Tele2“ Darius pradėjo dirbdamas kontaktų centre, klientų aptarnavimo specialistu. Paaukštinimo ilgai laukti nereikėjo – vos po trijų mėnesių jis tapo pamainos vadovu, o dar vėliau – ekspertų komandos dalimi ir šį darbą dirba jau apie pusantrų metų. Tiesa, ieškodamas savęs Darius kelis kartus buvo išėjęs dirbti į kitas įmones, tačiau kas kartą suprasdavo, kad niekur geriau negu „Tele2“ – nėra.

„Paskutinį kartą į kitą įmonę, tačiau analogišką darbo vietą, buvau išėjęs prieš kelis mėnesius. Ten praleidau vos keturias dienas ir grįžau į „Tele2“. Ši patirtis dar kartą man įrodė, kad darbas „Tele2“ – arčiausiai širdies. Čia man suteikia daug laisvės, be to, šioje įmonėj labiausiai jaučiuosi savimi. Po trumpo mano pabėgimo tarp kolegų netgi sklando juokelis: „Kam dirbti kitur?“, – šypsosi D. Spiridonovas.

Ekspertų komandoje dirbančio Dariaus pagrindinė užduotis – spręsti įvairiausius klientų klausimus, susijusius su ryšiu, internetu, sutartimis.

„Ekspertų komanda sprendžia tuos galvosūkius, kurių išspręsti nepavyksta skambučių centro ar salono darbuotojams. Žinoma, turime ir kitų atsakingų uždavinių. Pavyzdžiui, testuojame telefonus, kitus įrenginius, ruošiame jų naudojimo instrukcijas, tikriname naujų planų konfigūracijas, atsakinėjame į įvairiausius kolegoms iškilusius klausimus“, – pasakoja D. Spiridonovas.

Nugalėjo viešo kalbėjimo baimę ir dabar tuo mėgaujasi

Darius sako, kad „Tele2“ – netrūksta įvairiausių iššūkių, tačiau iš kiekvieno jų ne tik yra ko pasimokyti, bet ir galima atrasti netikėtų savo charakterio savybių. Didžiulis kolegų palaikymas, anot jo, taip pat verčia nesustoti ir veda į priekį.

„Darbas „Tele2“ man davė labai daug. Šiame darbe atradau visai kitą savo asmenybės pusę. Visą gyvenimą maniau, kad esu intravertas, turėjau didelę scenos baimę, tačiau paskatintam kolegų man pavyko ją nugalėti. Gavęs pasiūlymą vesti mokymus – nesvarstydamas jį priėmiau. Pamenu, pirmąjį kartą – labai jaudinausi, vien mintis apie viešą kalbėjimą man kėlė paniką, tačiau susikaupiau, padariau tai, ko, maniau, nesugebėsiu ir man labai patiko. Nesitikėjau, bet šis dalykas man atnešė begalę gerų emocijų“, – pasakoja D. Spiridonovas.

Kalbėdamas apie tai, kas jį įkvepia Darius pirmiausia mini savo kolegas. Pasak jo, didžiausią įkvėpimą ir norą judėti į priekį jam suteikia būtent jų pasiekimai.

„Noras, kad mano indėlis į darbą būtų įvertintas – didžiausia motyvacija judėti į priekį. Dar mane motyvuoja kitų kolegų pasiekimai – imu iš jų pavyzdį. Žinoma, įmonėje girdimi geri atsiliepimai taip pat mane labai motyvuoja“, – sako Darius.

Dažniausiai dirba biure, tačiau vertina laisvę rinktis

Noras dalintis sukauptomis žiniomis, papildomai įdedamos pastangos, dažnai nueinama ekstra mylia, anot Dariaus, padeda jam kilti karjeros laiptais.

„Mokymai, kuriuos vedu neįeina į mano pareigas, tačiau man smagu save išbandyti vis naujame amplua. Atsakomybės, su kuriomis susitvarkiau, parodė aplinkai, kad esu imlus naujiems dalykams, gebu padaryti daugiau darbų ir juos padaryti gerai. Be to, man malonu su kolegomis dalytis sukauptomis žiniomis. Kadangi pradėjau nuo klientų aptarnavimo specialisto pozicijos ir palaipsniui kilau pareigose – turiu nemažą žinių bagažą ir puikiai suprantu, kaip jaučiasi, kuo gyvena, kokius klausimus sprendžia mano kolegos, – pasakoja D. Spridonovas.

Darius pasakoja, kad nors turi galimybę dirbti iš namų – dažniausiai dirba biure. Pasak jo, dirbant tokį darbą svarbus žmogiškas kontaktas. Mat spręsti įvairiausius klausimus su kolegomis gyvai yra žymiai paprasčiau negu tai daryti skambučiu arba susirašinėjant. Be to, laiką su kolegomis darbe leidžiant gyvai – paprasčiau ir būti pastebėtam.

„Man patinka „Tele2“ suteikiama laisvė. Dirbdamas čia puikiai jaučiu, ką reiškia tinkamas darbo ir gyvenimo balansas. Pavyzdžiui, neseniai įsigijau mažą šuniuką, todėl dabar esant poreikiui galiu dažniau dirbti iš namų. Visas mano laisvalaikis sukasi būtent apie jį – iki tol šuns nebuvau turėjęs, todėl jis į mano gyvenimą atnešė dar nepatirtų pojūčių. Žinoma, laisvalaikiu mėgstu ir kitas veiklas: sportuoju, žaidžiu tinklinį, laiką leisti mėgstu ir gamtoje, ypatingai – žvejoti“, – pasakoja Darius.