Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Visos paslaugos
saugiausiu jums būdu!

Visos paslaugos
TELE2 savitarnoje!
Čia jūs patys galite:

Domina naujas telefonas, kompiuteris ar kita įranga.
Padėsime išsirinkti tinkamą.

Suprantame, kad renkantis reikia patarimo. Norėdami pasitarti su mūsų specialistais, spauskite mygtuką „Noriu konsultacijos“, kurį rasite prie kiekvienos jus dominančios prekės.

Reikia namų interneto.
Kur galiu užsakyti?

Užsakyti lengvai prijungiamą TELE2 internetą namams paprasta ir greita. Jums tereikia išsirinkti jums geriausiai tinkantį plano pasiūlymą.

Domina ir išmaniosios televizijos paslauga, programų paketai?

Noriu tapti klientu.
Kur kreiptis?

Džiaugiamės! Tapti klientu paprasta. Išsirinkite jums labiausiai tinkantį plano pasiūlymą. Jeigu norite išsaugoti savo turimą telefono numerį, užpildykite užklausos formą

Sugedo telefonas ar kita įranga.
Ką daryti?

Garantinei priežiūrai ar remontui savo įrenginį registruokite Smart Master išmaniųjų įrenginių serviso centre. Paslaugos vykdomos nuotoliniu būdu – įrenginį iš Jūsų paims kurjeris ir po remonto pristatys į Jums patogią vietą.

Noriu grąžinti prekę.
Ką daryti?

Jeigu prekę pirkote nuotoliniu būdu ir norite ją grąžinti, užpildykite Sutarties atsisakymo formą ir išsiųskite ją adresu UAB „Tele2“, P. Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius kartu su grąžinama preke. Plačiau skaitykite čia

Noriu įsigyti M. parašą.
Kur turėčiau kreiptis?

Laikantis aukštų mobilaus parašo sertifikatų išdavimo saugumo reikalavimų, paslaugos pajungimas įmanomas tik fiziškai bendraujant salone.