Į viršų
Gauti pasiūlymą

Greičiausias mobilusis internetas Lietuvoje

Išsirinkite norimą 4G modemą su internetu

Kartu su tinkamiausiu TELE2 Laisvo interneto planu galite išsirinkti ir patinkantį 4G modemą.
Pasirinkite norimą interneto planą kartu su modemu ir naudokitės internetu kartu su visa šeima visoje Lietuvoje, kad ir kur būtumėte.

Dabar, pasirinkę bet kurį interneto planą, pirmą mėnesį gausite neribotą duomenų kiekį! Mokėsite tik pasirinkto plano mėnesinį mokestį.

Išsirinkite Jums tinkamiausią planą!

Pasirinkite norimą Tele2 Laisvo interneto planą ir naudokitės internetu visoje Lietuvoje, kad ir kur bebūtumėte, be jokių papildomų mokesčių.
Nebijokite, kad pritrūksite duomenų, savitarnoje bet kada galėsite užsisakyti papildomą vienkartinį duomenų paketą!

Tik dabar, pasirinkus bet kurį interneto planą, pirmą mėnesį gausite NERIBOTĄ duomenų kiekį! Mokėsite tik pasirinkto plano mėnesinį mokestį!

Su 12 mėn. sutartimi

13,00 4,90 €/mėn.

Tęsti

Su 12 mėn. sutartimi

15,00 6,90 €/mėn.

Tęsti

Su 12 mėn. sutartimi

19,00 8,90 €/mėn.

Tęsti

Su 12 mėn. sutartimi

22,00 15,90 €/mėn.

Tęsti

Su 12 mėn. sutartimi

24,00 18,90 €/mėn.

Tęsti

Interneto pasiūlymai

Išbandykite 30 d. nemokamai!

Išbandykite TELE2 Laisvą internetą net 30 dienų! Užpildykite laukelius ir mes su Jumis susisieksime!

Kodėl verta rinktis TELE2 Laisvą internetą?

Lengva įdiegti

TELE2 Laisvas internetas veikia be jokių interneto kabelių ar meistrų. Tik įjungiate į elektros lizdą ir veikia! Taip sutaupysite laiko – neteks laukti, kol atvyks interneto meistras.
Taip pat išsaugosite savo namų jaukumą – nereikės gręžti laiptinės ir buto sienų, o kambariuose nekliūsite už ilgų laidų.

Visai šeimai

TELE2 Laisvo interneto modemas vienas, o prie jo tuo pačiu metu gali jungtis daug žmonių.  Visi Jūsų šeimos nariai galės laisvai naudotis internetu su skirtingais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetėmis, nešiojamaisiais kompiuteriais. O ir užsukę svečiai lengvai prisijungs prie TELE2 Laisvo interneto.

Užtikrintas greitis

Tele2 Laisvo interneto greitis Jums leis mėgautis filmais ir serialais aukščiausia (HD) raiška, stebėti tiesiogines sporto transliacijas ir žaisti kompiuterinius žaidimus be trikdžių.

Nėra papildomų mokesčių

Išsirinkite planą, gaukite modemą ir be papildomų mokesčių TELE2 Laisvu internetu naudokitės su visa šeima. Taip pat be vargo keiskite adresus – persikelkite į naujus namus, vežkitės internetą į sodą ar sodybą. Tai Jums nieko nekainuos.

Veikia visur

TELE2 Laisvas internetas su Jumis, kad ir kur gyventumėte ar važiuotumėte. Jis veikia 99 proc. Lietuvos teritorijos. Nesvarbu, kur esate – didmiestyje, atokioje sodyboje ar persikeliate vasaroti į pajūrį.

Tele2 4 G interneto ryšio stiprumo žemėlapis

TELE2 4G interneto ryšys apima net 99% Lietuvos teritorijos.

Pasitikrinkite paprastai ir greitai - įveskite norimą adresą žemėlapio laukelyje. 

Užsisakykite TELE2 Laisvą internetą ir pradėkite naudotis iš karto.

Tikrinti

„Tele2“ 4G mobilusis internetas yra greičiausias Lietuvoje 2019 m. pagal RRT „KELIAI-MIESTAI“ matavimus, atliktus 2019 m., pateikiamus http://matavimai.rrt.lt/.
Daugiau informacijos apie interneto greičius rasite http://matavimai.rrt.lt/index.html ir RRT pateikiamose ataskaitose www.rrt.lt.

Išbandykite 30 d. nemokamai!

Išbandykite TELE2 Laisvą internetą net 30 dienų! Užpildykite laukelius ir mes su Jumis susisieksime!