Ryšys Europos Sąjungoje

Keliaudami po Europos Sąjungos (ES) ir Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalis, su savo artimaisiais ir draugais bendraukite pigiau!

Naršyti ES suteikiami GB naudojami iš mokėjimo plano duomenų paketo.

Išnaudoję suteikiamą (ES/EEE šalyse – perskaičiuotą) duomenų kiekį, galėsite jį papildomai užsisakyti narsyk.tele2.lt.

Sąžiningo naudojimosi taisyklės

Primename, kad sudarę TELE2 judriojo telefono ryšio paslaugų teikimo sutartį, įsipareigojate TELE2 paslaugomis naudotis sąžiningai, rūpestingai ir nepažeisdami kitų asmenų teisėtų interesų. TELE2 teikiamomis paslaugomis galite naudotis tik šioje sutartyje numatytu tikslu – tam, kad gautumėte ryšio paslaugas ar su jomis susijusias pridėtines paslaugas.

Jūs įsipareigojate jokiomis priemonėmis ir metodais nenaudoti TELE2 paslaugų ar kitokių elektroninio ryšio tinklo resursų nesąžiningam ir (ar) kitų asmenų teisėtus interesus pažeidžiančiam tikslui, taip pat TELE2 paslaugomis paremtai komercinei veiklai, sukuriant nuolatinį išeinančių ar priimamų skambučių (SMS žinučių) srautą, ir (arba) ekonominei naudai teikti ar gauti dėl ryšių tinklų sujungimo ir (ar) mokėjimo planų įkainių skirtumų. Atidžiai susipažinkite su kitais jūsų kaip kliento įsipareigojimais, numatytais Bendrųjų paslaugų teikimo sąlygų 7-ame punkte.

Informuojame, kad netinkamai vykdant sutartyje numatytus kliento įsipareigojimus, paslaugų teikimas jums gali būti nedelsiant apribotas, o pažeidimo nepašalinus – visiškai nutrauktas.

Svarbu žinoti besinaudojantiems ryšio paslaugomis Europos Sąjungos (ES) ar Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalyse:

Sąžiningas naudotojas

Paslaugų papildomas apmokestinimas nesąžiningo naudojimo atveju

Duomenų kiekio apribojimai

Nesąžininga veikla

Įgyvendinant Reglamentą taikomos didmeninės reguliuojamos tarptinklinio ryšio paslaugų kainos:

Pokalbiams

0,032 €/min. be PVM / 0,03872 €/min. su PVM.

SMS žinutėms

0,01 €/SMS be PVM / 0,0121 €/SMS su PVM.

Duomenims

1,55 €/GB be PVM / 1,88 €/GB su PVM.