Sony Belaidis pultelis žaidimų konsolei PS5 DualSense

SonyBelaidis pultelis žaidimų konsolei PS5 DualSense

Spalva: Juoda
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
69,90 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:69,90 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €

PATOGUS IR NATŪRALUS VALDYMAS

Greita apžvalga

Belaidis vibruojantis žaidimų pultelis Sony PlayStation PS5 DualSense ne tik padės dar labiau įsijausti į mėgstamų žaidimų veiksmą, bet ir praplės žaidimo patirtis naujais pojūčiais bei įspūdžiais.

Nevaržomas malonumas

Šis valdymo pultelis pasižymi moderniu bei ypatingai funkcionaliu dizainu, tad spalvingomis žaidimų patirtimis galėsite mėgautis be jokių ribų. Dėka Sony PlayStation PS5 DualSense pultelyje integruotos baterijos jums nereikės sukti galvos dėl papildomų laidų. Energijai pasibaigus pultelį patogiai ir greitai įkrausite naudodamiesi C tipo USB jungtimi.

Tikroviška žaidimų patirtis

Sony PlayStation PS5 DualSense perkels žaidimus į realybę. Dėl grįžtamojo ryšio technologijos galėsite pajusti žaidimo aplinką ir jame atliekamus veiksmus. Pultelio vibracija ir mygtukų pasipriešinimo lygis dinamiškai kinta, atsižvelgiant į tai, ką jūs darote. Savo rankomis pajusite, kai žaidime vairuojamas automobilis nuvažiuos nuo kelio ar personažas rankomis prisilies prie įrankio.

Tikriems aistruoliams

Dalinkitės savo aistra žaidimams su visu pasauliu. Create mygtuko pagalba galėsite užfiksuoti ir tiesiogiai transliuoti įsimintiniausias žaidimų akimirkas ir nuotykius. Be to, Sony PlayStation PS5 DualSense turi 3,5 mm ausinių lizdą ir įntegruotą mikrofoną, kuris leis internetu bendrauti su draugais. Naudodamiesi specialiu nutildymo mygtuku, lengvai išjungsite balso įrašymą akimirksniu.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (bruto)
480
Svoris, g (neto)
420
Ilgis, mm
190
Plotis, mm
190
Aukštis, mm
70
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Taip
Bluetooth versija
nenurodyta
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Mygtukų kiekis
16
Klaviatūros apšvietimas
Ne
Lietuviška klaviatūra
Ne
Skaičių klaviatūra
Ne
Pelės tipas
-
Jutiklio tipas
-
Medžiaga
-
Komplektacija
-