ASUSWi-Fi maršrutizatorius RT-AX55 802.11ax
Spalva: Juoda
Sutarties tipas:
Įrenginio įmokos:
Jūsų pasirinkimas
50 GB
6,90 €
/ 24 mėn.
Pradinė įmoka:
0 €
Iš viso per mėnesį:
6,90 €
/mėn.
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

GREITAS, PATIKIMAS, NOVATORIŠKAS

Viskas apgalvota

Naujasis WiFi maršrutizatorius užtikrina ateičiai tinkamas technologijas, didesnį tinklo efektyvumą, spartesnį WiFi greitį, didesnę aprėptį ir pailgintą prijungtų įrenginių akumuliatoriaus veikimo laiką. Todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės – ASUS RT-AX55 802.11ax pasirūpins sklandžiausiomis jūsų patirtimis.

Nemėgstantiems laukti

Su revoliuciniu OFDMA ir MU-MIMO technologijų deriniu, maršrutizatorius užtikrina iki 4 kartų didesnį tinklo pajėgumą. OFDMA palaikymas padalija kiekvieną kanalą į mažus antrinius kanalus, todėl signalai iš kelių įrenginių gali būti sujungti ir perduodami vienu metu, taip sumažinant delsą.

Patikimas ryšys

RT-AX55 gali užtikrinti sklandų ir patikimą Wi-Fi ryšį visose jūsų namų dalyse. Naudojant ASUS AiMesh technologiją, galite suderinti kelis pasirinktus ASUS maršrutizatorius, kad sukurtumėte vientisą viso namo WiFi aplinką. Daugiau įrenginių gali saugiai ir patikimai pasiekti itin greitą WiFi.

Reikalinga Asus Router programėlė, kad galėtumėte naudotis visomis maršrutizatoriaus galimybėmis ir nustatymais.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
3G
Ne
4G
Ne
5G
Ne
Dažnių juosta
2.4 GHz, 5 GHz
WiFi
Taip
WiFi greitis, Mbps
0
LAN (RJ-45) jungtis
Taip
Baterija
Baterija
Integruota baterija
Ne