GOPROVeiksmo kamera GoPro HERO9 Black
Spalva: Juoda
Jūsų pasirinkimas
Veiksmo kamera GoPro HERO9 Black
390 €
Iš viso:
390 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

VISKO DAUGIAU IR RYŠKIAU

Stabilumas ir neįtikėtina raiška

Su šia veiksmo kamera jūsų vaizdo įrašai bus itin stabilūs. GoPro HERO9 Black slypinti HyperSmooth 3.0 vaizdo stabilizavimo technologija leis naudoti kamerą pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, o įspūdinga 5K raiška padės išryškinti smulkiausias detales net priartinus vaizdą. Tačiau GoPro HERO9 Black kamera gali daug daugiau nei tik filmuoti. Ji fiksuos ir 20 MP raiškos nuotraukas, kuriose netrūks ryškumo.

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą

GoPro HERO9 Black įrengtas išmaniųjų fotografavimo ir filmavimo nustatymų rinkinys padės išlaisvinti savo kūrybines galias. Tai HindSight, LiveBurst, suplanuotas filmavimas, trukmės užfiksavimas bei TimeWarp 3.0 technologija, kuri leidžia sukurti siurrealistinius pagreitinto judesio efekto vaizdo įrašus. Be to, GoPro HERO9 Black turi net du ekranus! Didesnis galinis ekranas su jutikliniu artinimu ir įspūdingas naujasis priekinis ekranas padės lengvai kadruoti asmenukes bei intuityviai valdyti kamerą.

Neribotos galimybės

Užfiksuoti norimus kadrus bus dar lengviau. Šią veiksmo kamerą lengva patobulinti – galėsite ne tik priderinti kitus papildomus aksesuarus, bet ir pasikeisti patį kameros objektyvą. GoPro HERO9 Black kamerą galima pritaikyti ir tiesioginėms vaizdo transliacijoms, kurių raiška sieks 1080p. Galinga, net 30% ilgiau veikianti baterija leis filmuoti ilgiau ir įveikti dar daugiau iššūkių.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (bruto)
0.116
Svoris, g (neto)
0.116
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
IP16
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0