Išmanus žaislas Sphero Bolt
Spalva: Spalvota
Jūsų pasirinkimas
Išmanus žaislas Sphero Bolt
119 €
Iš viso:
119 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

NUOSTABIOMS ŽAIDIMŲ PATIRTIMS

Greita apžvalga

Sphero Bolt – išmanus žaislas, suteikiantis begalines galimybes būti kūrybingam ir smagiai praleisti laiką mokantis. Programuokite naudodami Sphero Edu programą iš beveik bet kurio mobiliojo įrenginio ir atraskite nuostabią bendruomenę bei įdomiausias veiklas.

Jūsų tobulėjimui

Išmanus žaislas Sphero Bolt buvo sukurtas su nuostabia 8x8 LED matrica, kuri animuoja ir rodo duomenis realiuoju laiku. Kurkite žaidimus bei išmokite koduoti piešdami ekrane, naudodami Scratch™ blokus arba rašydami JavaScript teksto programas.

Integruotas kompasas

Bolt integruotas kompasas leidžia automatiškai nusitaikyti ir tiksliai vairuoti savo mokomąjį robotą. Be to, galite užprogramuoti Bolt sekti realaus pasaulio nuorodas žemėlapyje ir koduoti naudojant aplinkos šviesos jutiklį, kuris nustatyto aplinkos šviesos lygį ir suteikia sąlygas programavimui pagal aplinkos ryškumą.

Naudingiems žaidimams

Naudokite pažangius jutiklius, kad stebėtumėte Bolt greitį ir kryptį. Bolt taip pat turi infraraudonųjų spindulių ryšį, leidžiantį jūsų robotui „bendrauti“ su kitais Bolt, įgalinant visiškai naujus žaidimus ir pažangią kodavimo taktiką. Su Bluetooth SMART ir patvariu, vandeniui atspariu apvalkalu, Sphero Bolt sukuria stulbinantį naują būdą mokytis ir žaisti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (neto)
0
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos talpa, mAH
0
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programėle
Ne
Komplektacija
Robotas, USB laidas, įkroviklis