DJITelefono laikiklis DJI Gimbal OM5
Spalva: Pilka
Jūsų pasirinkimas
Telefono laikiklis DJI Gimbal OM5
158,99 €
Iš viso:
158,99 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

JŪSŲ TOBULIEMS KADRAMS

Greita apžvalga

  • Ergonomiška rankena gali prailgėti iki 21,5 cm.

  • Lengvas ir kompaktiškas.

  • Puikiai stabilizuoja vaizdus.

  • „ShotGuides“ pateikia rekomendacijas dar kokybiškesnėms nuotraukoms.

  • Įmontuoti telefoną itin paprasta.

  • LED lemputės padės apšviesti objektus tamsiu paros metu.

DJI stabilizavimo technologija

Nešiojamas, kompaktiškas delno dydžio telefono laikiklis su įmontuotu ilginamuoju strypu DJI OM5 yra universalus kompanionas, kuris atskleis visas jūsų išmaniojo telefono galimybes. Mėgaukitės nepriekaištingomis asmenukėmis, itin sklandžiais vaizdo įrašais ir dar daugiau. Net dinamiškai judant ir naudojant didesnius išmaniuosius telefonus, šis telefono laikiklis pasirūpins, kad telefonas liktų ten, kur reikia. OM5 prisitaiko prie jūsų judesių filmuojant, nesvarbu, ar važiuojate dviračiu, ar naudojate valdymą gestais. Tai garantuoja itin kokybiškus rezultatus.

Naujas dizainas, geresni rezultatai

Sulankstomas ir lengvas OM 5 buvo sukurtas taip, kad tilptų jūsų delne. Tai reiškia, kad galite jį pasiimti su savimi į visus nuotykius. Įmontuotas ilginamasis strypas, leidžia įtraukti daugiau žmonių į asmenukę ir filmuoti vaizdus iš skirtingų kampų. Kai kalbame apie kokybę, įskaitant lanksčias, labai patvarias metalines jungtis, užtikrinančias aukščiausios kokybės prigludimą ir apdailą – nėra jokių kompromisų. Tiksliai sukurtas 21,5 cm ilginamasis strypas tęsiasi sklandžiai ir tolygiai, todėl fotografuojant jį paprasta reguliuoti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (neto)
0.64
Atsparus smūgiams
Ne
Baterija
Baterija
Greitas krovimas
Ne