Apple Belaidės ausinės Apple AirPods Pro su MagSafe

AppleBelaidės ausinės Apple AirPods Pro su MagSafe

Spalva: Balta
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
225 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:225 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

PAŽANGIAUSIOS GARSO TECHNOLOGIJOS

Išskirtinis komfortas

Su aukščiausio lygio Apple AirPods Pro belaidėmis ausinėmis jausite tik garsą, bet ne pačias ausines. Pašaliniai garsai neturi jokių šansų sutrukdyti jūsų muzikos klausymąsi, nes yra slopinami dvejopai: išskirtinį sandarumą užtikrinančiais antgaliais, kurie priglunda bet kokios ausies kanale ir naudojant pažangią, aktyviąją garso slopinimo technologiją.

Ištverminga baterija

Pamirškite painius laidus, nes šios ausinės įkraunamos belaidžiu būdu, naudojant Qi standarto belaidžius kroviklius. Talpi ausinių dėklo baterija užtikrina, kad energijos užteks ilgiau nei 24 valandoms. Vieną kartą pilnai įkrovus ausines dėkle, galėsite nepertraukiamai mėgautis muzika net iki 4,5 valandos. O įkrovus ausines tik 5 minutes, klausysite iki valandos.

Intuityvus valdymas ir dizainas

Kiekvienas komponentas ausinių viduje turi savo vietą ir puikiai dera su kitais, taip sukuriant tobulą technologijų harmoniją. Pažangus 10 branduolių H1 lustas užtikrina aukščiausią garso kokybę ir automatiškai suderina skirtingus dažnius geriausiai patirčiai. Ausinių kotelis turi jėgos jutiklį, kurį liečiant galima perjungti muziką, atsiliepti į skambučius ar pereiti į aplinkos klausymo režimą.

Išgirskite tylą

AirPods Pro yra vienintelės į ausis įstatomos ausinės su aktyviu triukšmo slopinimu. Išorinis mikrofonas aptinka pašalinius garsus, o galingas H1 procesorius atitinkamai 200 kartų per sekundę atlieka korekcijas, pašalindamas bet kokius trukdžius. Taip sukuriamas ypač švarus garsas, kad galėtumėte geriau susikoncentruoti į tai, kas jums svarbiausia: muziką, pokalbius, audioknygas.

Daugiau nei tik ausinės

Ausinės puikiai tiks ir intensyviai sportuojantiems, nes yra atsparios prakaitui ir lengvam lietui. O turintiems klausos sutrikimų patiks „Live listen“ funkcija, leidžianti lengviau išgirsti pašnekovus triukšmingoje aplinkoje – ausinės susitiprins tik reikalingą garsą. Komplektacijoje rasite ne tik AirPods Pro ausines, bet ir jas įkraunantį dėklą, skirtingų dydžių silikoninius antgalius ir įkrovimo laidą.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
ipx4
Atsparus vandeniui
Taip
Atsparus smūgiams
Ne
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Taip
Bluetooth versija
bt 5
Įvesties įtampa
-
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Taip
Veikimo laikas (val.) iki
4.5
Greitas krovimas
Ne
Bevielis krovimas
Taip
Krovimo trukmė (val.)
0
Budėjimo laikas (val) iki
24
Garsas
Garsas
Stereo garsiakalbiai
Ne
Garso sistema
Nenurodyta
Garso sistemos dažnis
0
Mikrofonas
Taip
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Galia (W)
0
Medžiaga
0
Komplektacija
Ausinės, krovimo dėklas, maitinimo laidas, naudojimo gidas