„Tele2“ tinkle visam vasariui pratęsiami specialūs tarifai – minutės kaina į Ukrainą išlieka 5 ct

 2023-02-01 

„Tele2“ tinkle visam vasariui pratęsiami specialūs tarifai – minutės kaina į Ukrainą išlieka 5 ct

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai visą vasario mėnesį ir toliau galės naudotis specialiais tarifais skambučiams ir žinutėms į Ukrainą. Minutės kaina išlieka 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Specialūs tarifai taikomi privatiems ir verslo „Tele2“ klientams, taip pat ir išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams. 

„Specialių tarifų ir planų poreikis vis dar labai aktualus. Visą šį laiką siekėme užtikrinti palankias sąlygas susisiekimui su Ukraina, ir toliau suteikiame išskirtines sąlygas klientams skambinti savo draugams ir artimiesiems. Padedame, kuo galime ir kviečiame kitus nenustoti teikti pagalbą“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.  

Operatorius į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams jau išdalino daugiau nei 39 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. Speciali „Pildyk“ SIM kortelė ukrainiečiams tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos užtikrina nemokamus ir neribotus skambučius, SMS žinutes bei internetą Lietuvoje.  

Pasibaigus 3 mėnesių laikotarpiui, klientai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur).