Apjungia jėgas: „Tele2“ užtikrins sklandų „Stiprūs kartu“ informacinės linijos darbą

2022-02-27

Apjungia jėgas: „Tele2“ užtikrins sklandų „Stiprūs kartu“ informacinės linijos darbą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ užtikrins sklandų iniciatyvos „Stiprūs kartu“ darbą. Operatorius prisideda tiek techniniais sprendimais, tiek ir kontaktų centro konsultantų pajėgomis.

„Lietuvoje jau sulaukėme pirmųjų nuo karo Ukrainoje bėgančių žmonių, o daugybė lietuvių yra pasiruošę jiems padėti. Jungiamės prie paramos teikimą koordinuojančios iniciatyvos „Stiprūs kartu“ ir užtikrinsime jų trumposios linijos veikimą šiuo įtemptu laikotarpiu. Itin svarbu, kad ukrainiečiams būtų suteikta visa jiems reikalinga pagalba, todėl raginame visus Lietuvos verslus suremti pečius ir prisidėti prie paramos iniciatyvų“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Nuo karo bėgantiems ukrainiečiams pagalbą teikianti Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras „Stiprūs kartu“ trumpuoju numeriu 1827 Lietuvoje teikia informaciją tiek besikreipiantiems pagalbos, tiek ir ją siūlantiems. Už šalies ribų esantys pagalbą siūlyti arba jos kreiptis gali numeriu +370 (677) 22 222.

Siekdami, kad kuo daugiau ieškančių pagalbos ją gautų, o skambučių srautai būtų valdomi dar sklandžiau, prie jau dirbančių savanorių jungiasi „Tele2“ Kontaktų centro darbuotojai. Jie suteiks informaciją informacine linija besikreipiantiems į Lietuvą atvykstantiems ukrainiečiams bei lietuviams, galintiems ištiesti pagalbos ranką.

„Tele2“ kontaktų centrų konsultantai taip pat skambins užsiregistravusiems internetiniame „Stiprūs kartu“ puslapyje.

„Tele2“ kontaktų centro konsultantus jau pirmadienį ryte apmokys „Stiprūs kartu“ atstovai. Pirmieji skambučiai bus priimami nuo tos pačios dienos popietės. Konsultantai lietuvių ir rusų kalbomis aptarnaus kasdien nuo 7 val. iki 23 val.

Operatorius draugijai „Stiprūs kartu“ skyrė ir mobiliųjų telefonų su SIM kortelėmis.

„Tele2“ taip pat skyrė 30 tūkst. „Pildyk“ SIM kortelių nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Kortelės bus perduotos „Raudonojo Kryžiaus“ ir „Stiprūs kartu“ organizacijoms, kurios pasirūpins, kad jos operatyviai pasiektų į Lietuvą atvykusius ukrainiečius. SIM korteles gavę žmonės galės tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje.

Karo situacijoje Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“ mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ taip pat skyrė paramą, suteikdamas darbui reikalingus įrenginius. 

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą bendravimą, telekomunikacijų bendrovė kompensuoja skambučius iš Lietuvos į Ukrainą, taip pat teikia ir nemokamas tarptinklinio ryšio paslaugas privatiems, verslo bei išankstinio mokėjimo klientams, esantiems Ukrainoje.