„Tele2“ tinkle kovo mėnesiui pratęsiami specialūs tarifai į Ukrainą – minutės kaina išlieka 5ct

 2023-02-28 

„Tele2“ tinkle kovo mėnesiui pratęsiami specialūs tarifai į Ukrainą – minutės kaina išlieka 5ct

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visą kovo mėnesį ir toliau taikys specialius tarifus skambinantiems ir siunčiantiems trumpąsias žinutes į Ukrainą. Minutės kaina išlieka 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Šie tarifai taikomi privatiems ir verslo „Tele2“ klientams, taip pat ir išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.  

„Vasario 24-oji diena žymėjo metus, kuomet Ukrainos žemėje vyksta karas. Pagalbos poreikis neslopsta, tad mes dedame visas pastangas tam, kad užtikrintumėme palankias sąlygas susisiekimui su Ukraina. Ryšio palaikymas su artimaisiais atneša ramybę, tad pasiūlyti kuo geresnes sąlygas tam – mūsų pareiga. Kviečiame ir visus kitus padėti Ukrainos žmonėms“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.  

Per pastaruosius metus į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams operatorius išdalino beveik 40 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. Tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos specialioji SIM kortelė užtikrina nemokamus ir neribotus skambučius, SMS žinutes bei internetą Lietuvoje.  

Pasibaigus 3 mėnesių laikotarpiui, klientai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur).