Mobilusis telefonas tampa vis didesniu mūsų paslapčių saugotoju. Ir ne tik vaizdų, kurių paviešinimas galbūt priverstų raudonuoti. Telefonu prisijungiame prie elektroninės bankininkystės, tvarkome kitą jautrią informaciją, kuriai patekus į „ne tas rankas“ skaudžiai nukentėtume.

Daugiau

Populiariausiu mobilaus ryšio lyderės „Tele2“ salonu tapo internetinė parduotuvė. Tai atspindi pasikeitusius klientų vartojimo įpročius.

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ savo klientams pristatė naują debesijos paslaugos sprendimą – „2Route“. Paslauga suteiks galimybę vienoje vietoje rinkti, persiųsti ir valdyti IP duomenis iš skirtingų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų. Operatoriaus pristatyta inovacija leis informaciją valdyti lengviau, išmaniau ir gerokai mažesnėmis sąnaudomis.

Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ pradėjo naujųjų „Apple“ flagmanų „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ prekybą.

Daugiau

Didžiausius atlyginimus prekybos sektoriuje uždirba „Tele2“ salonų konsultantai, šiandien skelbia verslo naujienų portalas vz.lt. Bendrovės „Tele2 Prekyba“, valdančios visus Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės salonus, darbuotojai liepą uždirbo vidutiniškai 1 488,40 eurų prieš mokesčius. Tai – daugiausia iš visų portalo analizuotų prekybos įmonių.

Daugiau

Tikrai ne vienas išmanaus telefono savininkas yra susidūręs su situacija, kuomet išmanusis atsisako fotografuoti, filmuoti ar ką nors įsidiegti. Dažniausia to priežastis – atminties įrenginyje trūkumas. 

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ klientai šiandien sulaukė naujųjų „Samsung“ flagmanų – „Galaxy Note 8“ pristatyti jiems į rankas.

Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ pradeda išankstinę registraciją norintiems įsigyti naujuosius „iPhone“ telefonus.

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ statistika rodo, kad šią vasarą keliaudami tautiečiai naršė gerokai drąsiau. Tam įtakos turėjo Europos Parlamento sprendimas sumažinti tarptinklinio ryšio kainas ES šalyse.

Daugiau

Moksleivių poreikiai keičiasi kasmet – vis daugiau jų ne tik laisvalaikį leidžia, bet ir pamokas rengia išmaniai. Tad kaip žinoti, kokių įrenginių tikrai reikia jūsų vaikams?

Jūsų dėmesiui – 5 patarimai, kurie padės pasiruošti išmaniems mokslo metams.

Daugiau