Deeper Echolotas sonaras Deeper Chirp+

DeeperEcholotas sonaras Deeper Chirp+

Spalva: Žalia
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
259 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:259 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

PADĖS PAŽINTI IR SURASTI

Greita apžvalga

Geriausias žvejo draugas, naudojantis Chirp+ technologiją. Ji leidžia vienu metu skenuoti vandens telkinį net kelių dažnių sonaro signalais. Rezultatas – 1 cm skiriamoji geba ir gerokai detalesnė informacija apie vandens telkinį bei žuvų guotus. Skenavimo gylis siekia iki 100 m, Wi-Fi ryšys leidžia sonarui veikti iki 100 m atstumu, o integruotas GPS imtuvas leidžia sudaryti batimetrinius žemėlapius programėlėje.

Išskirtinė skiriamoji geba

Įprasti echolotai naudoja vieno dažnio impulsą, tačiau Chirp+ technologija apjungia aukšto, žemo ir vidutinio dažnio signalus. Tai leidžia pasiekti 1 cm skiriamąją gebą, matyti žuvis kad ir vos 15 cm gylyje, bei skenuoti iki 100 m gylio vandens telkinius. Trigubas impulsas leidžia skenuoti dugną siauru, vidutiniu arba plačiu signalu ir taip gauti bendrą dugno vaizdą ar tikslų konkrečios vietos vaizdą.

Batimetriniai žemėlapiai

Su Deeper Lakebook™ – batimetrine valdymo platforma, galėsite analizuoti vandens telkinių gylio žemėlapius. Juos galite sudaryti ir patys, naudodami Deeper Chirp+ integruotą GPS modulį. Echolotas duomenis į telefono programėlę siunčia Wi-Fi ryšiu, net iki 100 metrų atstumu.

Papildomos funkcijos

Echolotas geba matuoti vandens telkinio temperatūrą, o programėlėje matysite mėnulio fazių kalendorių ir daug aktualios informacijos – tai padės gauti naudingų įžvalgų ruošiantis žūklei. Echolotą įkrausite itin greitai: 80 % per 45 min., 100 % per 75 min. Įrenginys gali būti naudojamas velkiaujant, spiningaujant, poledinėje, dugninėje ar plūdinėje žūklėje.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
-
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
Bluetooth versija
-
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0
Kamera
Kamera
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programele
Ne
Minimalus/Maksimalus gylis
-
Užmetimo nuotolis
0
Temperaturos diapazonas
-
Skenavimo greitis
0
Skenavimo kampas
0
Maximali svėrimo galia (KG)
-
Komplektacija
-