Dji Dronas DJI Tello

DJIDronas DJI Tello

Spalva: Juoda
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
99 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:99 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €

LENGVAI PRIEINAMAS DRONAS KIEKVIENAM

Puikus pradedantiesiems

Tello dronas, sukurtas pasaulyje pripažinto DJI dronų gamintojo. suteiks daug džiaugsmo tiems, kurie nori išbandyti dronus filmavimui, fotografavimui ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Pilnos baterijos įkrovos užteks iki 13 minučių trukmės skrydžiui iki 100 metrų atstumu. Vaizdas įrašomas FullHD raiška, o nuotraukos įamžinamos 5 MP raiška. Yra elektroninis vaizdo stabilizavimas, tad vaizdo įrašai išliks ryškūs. Dronas tinkamas naudojimui uždarose patalpose ir lauke, kai nėra stipraus vėjo.

Ypač saugus

Dronas yra saugus daugeliu prasmių – propeleriai apsaugoti plastikiniais puslankiais, kad su juo žaisdami vaikai nesusižeistų. Todėl jį galima paleisti tiesiog iš rankos, išmetus į orą. Dronas stabiliai laikosi ore, o nutrūkus ryšiui, randa kelią namo ir saugiai nusileidžia. Įvairūs jutikliai padeda išvengti susidūrimo su kliūtimis ir tiksliai palaikyti reikiamą aukštį. Jis taip pat įspės, kai baterijos įkrova bus per maža saugiam skrydžiui atlikti.

Daugiau galimybių

Tello valdymas labai paprastas – tai galima daryti telefono programėlėje arba su nuotolinio valdymo pultu. Dronu galima atlikti daugybę įvairių akrobatinių triukų. Programėlėje, skirtoje drono valdymui, rasite ir keletą automatinių režimų, skirtų kūrybiškai nufilmuoti vaizdo įrašus: dronas gali apskristi subjektą ratu, nuo jo atitolti ir t.t. – jis tai padarys automatiškai. Tello puikiai tiks vaikams ir paaugliams, kurie nori išmokti programuoti ir priversti droną skristi taip, kaip norisi – skraidyklė lengvai programuojama.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
-
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
Bluetooth versija
-
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0
Kamera
Kamera
Pagrindinė kamera
-
Filmavimo raiška
-
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programele
Ne
Maximali svėrimo galia (KG)
-
Maksimalus greitis
0
Komplektacija
-