Xiaomi Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S
Tik 1 € pradinė įmoka

XiaomiElektrinis paspirtukas Xiaomi 1S

Spalva: Juoda
Sutarties terminas:24 mėn.Pradinė telefono įmoka:1 €Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Viso per mėnesį:21,81 €/mėn.
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

GERIAUSIAS MIESTO GYVENTOJO DRAUGAS

Greita apžvalga

Riedėkite ten, kur automobiliai niekada negalės. Xiaomi 1S paspirtukas vienu įkrovimu įveiks iki 30 km atstumą, o jo maksimalus pasiekiamas greitis siekia iki 25 km/h. Paspirtukas aprūpintas regeneraciniu E-ABS stabdžiu, todėl stabdymo metu dalį kinetinės energijos grąžina į bateriją. Komfortišką kelionę užtikrina pripučiamos 8,5’’ skersmens padangos.

Naudojimo instrukcija čia.

Važiuokite toliau ir greičiau

Xiaomi 1S paspirtukas patiks tiems, kurie teikia prioritetą ilgesniems pasivažinėjimams. Vieno įkrovimo pakanka net 30 km atstumui įveikti. Bateriją pilnai įkrausite atvykę į darbą ar namie per 5,5 valandos. Didžiausias paspirtuko greitis – 25 km/h, tačiau galima pasirinkti vieną iš trijų greičio režimų. Važiuojant šaligatviu tarp pėsčiųjų greitį galima apriboti iki 5 km/h, įprastu režimu pasieksite 20 km/h greitį, o sportinis režimas leis išvystyti 25 km/h.

Dar saugesnis

Paspirtukas turi du stabdžius trumpiausiam stabdymo keliui užtikrinti. Priekinis yra elektrinis-regeneracinis, kuris stabdymo metu kinetinę energiją verčia elektrine ir taip prailgina baterijos veikimo trukmę. Galinis – diskinis. Papildomo saugumo suteikia LED žibintai priekyje ir gale, bei papildomi atšvaitai ant korpuso.

Lengvai transportuojamas ir prižiūrimas

Xiaomi inžinieriai čia įdiegė sumanią baterijos valdymo sistemą, kuri apsaugo ją nuo perkrovų, savaiminio išsikrovimo ir kito neigiamo poveikio. Tokiu būdu maksimaliai pratęsiama baterijos gyvenimo trukmė, o įvykus gedimui, apie tai praneš programėlė. Paspirtuką lengva transportuoti – sveria vos 12,5 kg ir jį galima sulankstyti vos per 3 sekundes.

Užsisakius bet kurį Laisvo interneto planą su 24 mėn. sutartimi, paspirtukų įmoka tik nuo 5,80 €/mėn. Pavyzdžiui, paspirtuko Segway Ninebot E22E įmoka tik 15,99 €/mėn., skolinantis 383,79 €, kai sutartis sudaroma „SB lizingu“ 24 mėn. terminui, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0 %, sutarties mokestis – 0 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, bendra mokama suma – 383,79 €, eilinės įmokos suma – 15,99 €. 

Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 €/mėn. Pasiūlymo laikas ir kiekiai labai riboti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (bruto)
14300
Svoris, g (neto)
12500
Ilgis, mm
190
Plotis, mm
1140
Aukštis, mm
520
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
ip54
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Taip
Bluetooth versija
bt 5.1
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (Wh)
275
Integruota baterija
Taip
Veikimo laikas (val.) iki
-
Budėjimo laikas (val) iki
-
Krovimo trukmė (val.)
5.5
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Galia (W)
250
Triukšmo lygis (DB)
0
Maksimalus greitis
25
Maksimalus nuvažiuojamas atstumas
30
Maksimali įkalnė
14
Žibintai
1
Priekinis žibintas
Led
Užpakalinis žibintas
Led
Ratų dydis
8.5
Padangų tipas
nėra
Rėmo medžiaga
no
Vairavimo režimai
3 (eco, standartinis, sportinis)
Variklio pavara
No
Priekiniai stabdžiai
Elektrinė stabdymo sistema
Galiniai stabdžiai
Diskiniai stabdžiai
Vieno paspaudimo lankstymo mechanizmas
Taip
Amortizatoriai
Ne
Papildoma baterija
Ne
Max. Leistina apkrova, kg
100
Komplektacija
-