Į viršų
Gauti pasiūlymą

Mobilusis parašas

Didinant mobilaus parašo paslaugos saugumą, NEMOKAMAI KEIČIAMOS SIM KORTELĖS Į NAUJAS, su atnaujintais mobilaus parašo sertifikatais.

Jeigu nespėjote m. parašo paslaugos atnaujinti internetu iki birželio 30 d., laukiame Jūsų bet kuriame TELE2 salone, kur suteiksime Jums naują SIM kortelę ir atnaujinsime paslaugą.

M. parašo paslaugos atnaujinimas

Nuo liepos 1 d. m. parašo paslaugą atnaujinti galima tik TELE2 salonuose:

- Jeigu naujos SIM kortelės dar neturite, atvykite į bet kurį TELE2 saloną, čia Jums suteiksime SIM kortelę ir atnaujinsime m. parašo paslaugą.
- Jeigu naująją SIM kortelę gavote paštu, tačiau nespėjote jos aktyvuoti internetu iki birželio 30 d., kviečiame atvykti į bet kurį TELE2 saloną. Prašome kortelę pasiimti su savimi ir mes padėsime Jums aktyvuoti m. parašo paslaugą.

APPLE telefonuose sPIN1 ir sPIN2 kodus galite pakeisti nustatymuose: Settings -> Phone -> SIM applications -> Change codesAndroid operacines sistemas palaikančiuose telefonuose, šiuos kodus galite pasikeisti: Applications (programos) arba Tools (įrankiai) esančioje programėlėje „Tele2 Menu“ (SIM Toolkit), paspaudus „Change“

- Norėdami pasikeisti sPIN kodą, siųskite SMS žinutę su raktažodžiu SPIN tel. 1521.
- Atsidariusiame lange įveskite esamą sPIN kodą, po to įveskite naują sPIN kodą ir jį pakartokite.
- Pamiršę ar užblokavę sPIN, atvykite į artimiausią Tele2 saloną ir išduosime naują SIM su M.PARAŠU

Jeigu nepasikeitėte SIM kortelės ir neatnaujinote m. parašo paslaugos iki birželio 30 d., nuo liepos 1 d. Jūsų turimas m. parašas nustoja galiojęs. Norėdami atnaujinti m. parašo paslaugą, užsukite į bet kurį TELE2 saloną, kur Jums nemokamai pakeisime SIM kortelę ir atnaujinsime paslaugą.

Ryšio paslaugos Jums bus teikiamos ir toliau. Nuo š. m. liepos 1 d. nepakeistose SIM kortelėse nustos galioti tik senoji m. parašo paslauga. Užsisakyti arba pratęsti m. parašo paslaugą galėsite bet kuriame TELE2 salone.

Prašome susisiekti su savo asmeniniu vadybininku arba atvykite į artimiausią TELE2 saloną su SIM kortelėmis. Padėsime Jums pakeisti SIM kortelę ir aktyvuosime m. parašo paslaugą.

Dėl š. m. gegužės 25 d. įsigaliojusio Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR), savitarnoje adresą gali nustatyti tik sutarties savininkas. Visos SIM kortelės, jei jų yra daugiau, yra siunčiamos paskyroje „Mano TELE2“ jos valdytojo nurodytu adresu.

Naują SIM kortelę galite atsiimti bet kuriame TELE2 salone. Kortelė Jums bus pakeista nemokamai.

Naujos SIM kortelės m. parašo naudotojams bus keičiamos ir pristatomos paštu nemokamai. M.parašo paslaugos kaina nesikeis – liks galioti pagal iki šiol galiojusius įkainius.

Visose Europos Sąjungos šalyse yra didinamas mobiliojo parašo saugumo lygis. Todėl visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai atnaujina mobiliojo parašo elektroninius sertifikatus ir keičia SIM korteles.

Dabartiniai m. parašo elektroniniai sertifikatai nustos galioti šių metų liepos 1 d.

M. Parašo paslauga kainuoja 0,40 Eur/mėn.

Naujieji m. parašo sertifikatai pradės galioti iš karto po to, kai aktyvuosite naują SIM kortelę.
Naujoji m. parašo paslauga galios nuo 3 iki 5 metų.

UAB „Tele2“ mobilaus parašo kvalifikuotų sertifikatų teikėjai yra:

1) VĮ Registrų centras (Lietuva). Išsami informacija apie teikėjo veiklos nuostatus ir naudotojams taikomas sąlygas yra skelbiama adresu http://www.elektroninis.lt/lt/n/teisininformacija-504 Tele2 mobiliojo parašo naudotojams taikomos VĮ Registrų centras kvalifikuoto elektroninio parašo paslaugų teikimo bendrosios sąlygos: Bendrosios sąlygos

2) SK ID Solutions, AS (Estija). Išsami informacija apie teikėjo veiklos nuostatus ir naudotojams taikomas sąlygas yra skelbiama adresu https://sk.ee/en/repository/ Tele2 mobiliojo parašo naudotojams taikomos SK ID Solutions, AS Lietuvoje išduodamų Mobiliojo ID sertifikatų naudojimo sąlygos : Bendrosios sąlygos