Į viršų
Gauti pasiūlymą

Kaip naudotis Tele2 namų internetu?

Pradėti naudotis Tele2 mobiliuoju namų internetu paprasta ir patogu. Vos keli žingsniai ir belaidžiu internetu namuose galės mėgautis visa šeima!

Pasižiūrėkite video instrukciją, kuri paaiškina, kaip reikia įjungti modemą.

Kaip įjungti modemą?

1. Įdėkite į įrenginį SIM kortelę ir įjunkite modemą į elektros maitinimo lizdą.

Nenaudokite jokio kito maitinimo adapterio – tik tą, kurį rasite pakuotėje.


2. Nustatykite „Wi-Fi“ ryšį.

Mobiliajame telefone ar kompiuteryje atlikite belaidžių tinklų paiešką. Prisijunkite prie tinklo, kurio pavadinimas sutampa su SSID, pateiktu lipduke ant įrenginio. Kai Jūsų paprašys įvesti slaptažodį, įveskite „Wi-Fi“ raktą, kurį rasite pateiktą įrenginio lipduke.

3. Aktyvinkite SIM kortelę.

Prisijunkite prie tinklapio http://192.168.8.1. Laukeliuose „Vartotojo vardas“ ir „Slaptažodis“ įveskite admin ir spauskite „Prisijungti“. Tuomet laukelyje „PIN kodas“ suveskite kodą, kurį rasite ant SIM kortelės. Siūlome išjungti PIN kodo tikrinimą, kad nereikėtų jo įvedinėti kaskart jungiantis prie interneto.

4. Modemas yra paruoštas naudoti, jeigu jame įjungti šie indikatoriai:

1. Maitinimo indikatorius – turi degti balta spalva.

2. Tinklo režimo indikatorius – žydra spalva nurodo, kad prisijungta prie 4G tinklo, mėlyna – 3G tinklo, geltona – 2G tinklo, raudona – prie tinklo neprisijungta.

Degant raudonai lemputei patikrinkite, ar teisingai įdėta SIM kortelė. Jeigu ji įdėta teisingai (taip, kaip parodyta ant modemo), išbandykite SIM kortelę telefone. Taip įsitikinsite ar SIM kortelė yra techniškai tvarkinga. Raudona lemputė gali degti ir dėl to, kad neišjungtas SIM kortelės PIN kodas (kaip tai galima padaryti nurodyta 4 punkte).

3. „Wi-Fi“indikatorius nurodo, kad bevielis ryšys yra aktyvus.

4. Signalo stiprumo indikatorius – kuo daugiau padalų dega, tuo stipresnis ryšio signalas ir geriau veikia internetas. Rekomenduojame modema statyti toje kambario vietoje, kurioje ryšio signalas stipriausias.

6. Pradėkite naudotis sparčiuoju TELE2 internetu!