Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Versa 3 Fitbit Versa 3 yra atnaujinta ir gerokai tobulesnė Fitbit Versa 2 išmaniojo laikrodžio versija. Baterija tarnauja ilgiau, yra integruotas GPS, atsirado Fitbit Pay bekontakčiai mokėjimai ir dar daugiau naudingų funkcijų. FitBit Versa 3 C2507 Išmanusis laikrodis Fitbit Versa 3 juoda mėlyna Išmanieji laikrodžiai 0 230

Išmanusis laikrodis Fitbit Versa 3

Pasirinkite spalvą juoda mėlyna

Aprašymas

DAR GERESNIS NEI BET KADA ANKSČIAU

SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS

Fitbit Versa 3 turi viską, ko tikėtumėtės iš aukštos klasės išmaniojo laikrodžio. Jis bus naudingas net ir tiems, kurie sportuoja nedaug – turi kiekvienam aktualias sveikatingumo funkcijas, tokias kaip pulso matavimas visą parą, miego kokybės stebėjimas ir analizė bei kvėpavimo pratimai, kurie personalizuojami pagal naudotojo širdies ritmą. Laikrodis taip pat turi moterų sveikatos kalendorių ir primins pajudėti, kai per ilgai užsisėdėsite prie kompiuterio.

PATIKS IR SPORTO ENTUZIASTAMS

Fitbit Versa 3 turi integruotą GPS imtuvą – tai leidžia sudaryti ir sekti bėgimo maršrutą ir jį vėliau analizuoti programėlėje. Joje matysite ir intensyvumo žemėlapį – kurioje maršruto atkarpoje jūsų pulsas buvo didžiausias, o kur bėgti ar žygiuoti buvo lengviausia. Rinkitės iš daugiau nei 20 sporto režimų. Ir tai tik vos kelios iš daugybės šio laikrodžio plačių galimybių.

PATIKIMAS PAGALBININKAS KASDIEN

Laikrodis pasižymi ir kitomis išmaniosiomis funkcijomis, kurios pravers kasdienėse situacijose. Su laikrodžiu galite susieti savo banko sąskaitą ir su Fitbit Pay atlikti bekontakčius mokėjimus parduotuvėse. Žinoma, galėsite naudotis ir Spotify – taip nuo riešo galėsite valdyti savo grojaraštį, kurio klausotės belaidėmis ausinėmis. Rečiau žvilgčiosite į telefono ekraną, nes visus programėlių pranešimus ir SMS, bei įeinančius skambučius matysite laikrodžio ekranėlyje. Pilnos baterijos įkrovos užteks iki 6 dienų, o vos 12 minučių įkrovos pakaks visai dienai.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)40.48 x 40.48 x 12.35 mm

Baterija

Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 6 dienų

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED

Ryšys ir duomenų perdavimas

GPS
NFCYra

Garsas

Perspėjimo signalų tipaiVibracija;

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Ambient Light Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaYra atsiliepimo galimybė. Yra aukščio matuoklis, įrenginio temperatūros ir SpO2 jutikliai. Funkcijos: fizinio aktyvumo ir miego ritmo stebėjimas, žingsniamatis, žadintuvas, garsiakalbis, mikrofonas, orai, sudegintų kalorijų skaičiavimas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.