BANG&OLUFSENBelaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beolit 20
Spalva: Juoda
Papildomai siūlome:
Jūsų pasirinkimas
Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beolit 20
509 €
Iš viso:
509 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

UNIKALI, GALINGA, MOBILI

Laikui nepavaldus dizainas

Beolit 20 dizainas – tai moderni, jau klasika tapusių Bang & Olufsen gaminių interpretacija. Atnaujintos grotelės, intuityvus valdymas ir žvilgsnius atkreipiantis siluetas. Kolonėlė pagaminta iš tvirto, bet lengvo aliuminio lydinio, pagrindas – iš ilgaamžio polimero, o transportavimo dirželis – iš natūralios odos. Kad ir kur perkelsite šį meno kūrinį – jis visada puoš bet kurį namų kambarį ir džiugins išskirtinės kokybės garsu. Tai ilgaamžė, patikima ir funkcionali namų interjero detalė.

Daugiau nei tik kolonėlė

Pilnos baterijos įkrovos šiai kolonėlei pakaks iki 8 valandų muzikos, klausant tipiniu garsumu ir iki 37 valandų, kai muzikos klausomasi foniniu režimu. Be to, ji gali belaidžiu būdu įkrauti ir kitus įrenginius, kurie palaiko Qi standarto belaidę technologiją. 30 W galios garsiakalbių pakaks iki 50 kvadratinių metrų patalpai užpildyti aukščiausios kokybės garsu. Tai atitinka didesnius kambarius ar gausesnius draugų vakarėlius. Sujunkite ją su antra tokia pat kolonėle – ir turėsite dar galingesnę, stereo garso sistemą.

Išskirtinė muzikos klausymo patirtis

Beolit 20 pasižymi charakteringu ir išskirtiniu Bang & Olufsen garsu. Galingų stiprintuvų ir garsiakalbių kombinacija sukuria True360 erdvinį garsą, tolygiai sklindantį į visas puses nuo kolonėlės. Garsas suderintas Bang & Olufsen inžinierių, todėl turėsite autentišką garso patirtį nepriklausomai nuo to, kokio tipo patalpose naudosite kolonėlę. Beolit 20 pasižymi sodriais žemaisiais dažniais ir atkuria garsą 37–20.000 Hz diapazone. Kolonėlės skambesį galite personalizuoti keisdami ekvalaizerio nustatymus Bang & Olufsen programėlėje.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, kg (neto)
2.7
Atsparus smūgiams
Ne
Atsparus vandeniui
Taip
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
IPX4
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Taip
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
Ličio jonų (Li-Ion)
Baterijos talpa, mAH
0
Integruota baterija
Taip
Greitas krovimas
Ne
Bevielis krovimas
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
8
Krovimo trukmė (val.)
3
Garsas
Garsas
Stereo garsiakalbiai
Ne
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Galia, W
0

Prekės likutis salonuose

Deja, pasirinktame mieste prekės neturime.