Pasitikime ateitį

Užsisakykite iPhone 8 ir iPhone 8 Plus
jau dabar!

iPhone 8

Ekranas: 4,7 colių, 750x1334 px raiška, Retina HD
Armintis: 64 GB arba 256 GB
Procesorius: iOS 11
Kamera: 12 MP, skaitmeninis priartinimas iki 5 kartų
Baterija: 1821 mAh Lithium baterija, kurioje telpa iki 14 val. pokalbių ir 12 val. naršant internete.

Užsisakyti

iPhone 8 Plus

Ekranas: 5,5 colių, 1080x1920 px raiška, Retina HD
Armintis: 64 GB arba 256 GB
Procesorius: iOS 11
Kamera: 12 MP (dviguba), skaitmeninis priartinimas iki 5 kartų
Baterija: 2691 mAh Lithium baterija, kurioje telpa iki 21 val. pokalbių ir 13 val. naršant internete.

Užsisakyti

Modernus meno kūrinys iš stiklo ir aliuminio

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus iškart atkreipia dėmesį savo išskirtiniu dizainu. Telefonai turi patvarų aliuminio lydinio rėmą, o korpusas pagamintas iš paties atspariausio stiklo. Apple ekrano dizainas pagrįstas stiklo sluoksnių konstrukcija, siekiant išgauti trokštamus atspalvius ir idealų skaidrumą.

Grafika, kuriai nėra lygių

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus turi patobulintą Retina HD ekraną su True Tone technologija ir dar didesne spalvų gama. Retina HD ekranai siūlo tokią vaizdo kokybę, kokiai nepri-lygsta niekas kitas rinkoje.

Dar daugiau galingumo

Kad apdorojimas būtų ypač spartus, naujuose iPhone integruotas A11 Bionic procesorius su 6 branduolių architektūra. Tai pats pažangiausias ir galingiausias procesorius, kada nors įdiegtas išmaniuosiuose telefonuose. Jis žada net iki 70 % didesnį efektyvumą ir 25 % didesnį greitį.

Kamera ypatingoms akimirkoms

Populiariausia pasaulyje kamera pranoks jūsų lūkesčius: dabar ji turi 12 MP raišką, didesnį ir greitesnį jutiklį, naujus spalvų filtrus bei pasižymi didesniu pikselių gilumu. Platus spalvų spektras, greitas automatinis fokusavimas ir aiškios detalės net esant prastam apšvietimui užtikrins, kad kiekvienas kadras būtų nepamirštamas. O mėgstančius filmuoti iPhone galimybės tikrai nustebins: 4K kokybės filmukai, vaizdo stabilizavimo funkcija ir sulėtintas režimas nepaliks abejingo nei pradedančiojo, nei profesionalo.

Sukurti papildytai realybei

Naujieji iPhone leis patirti nuotykių, kokių dar niekada nesate patyrę: jie puikiai pritaikyti papildytai realybei. Kiekviena kamera individualiai kalibruota, su giroskopais ir akselerometrais, kad tiksliai identifikuotų kiekvieną judesį. iPhone 8 ir iPhone 8 Plus garantuos fantastiškus potyrius, išeinančius daug toliau už ekrano ribų.

iPhone 8

Užsisakyti

iPhone 8 Plus

Užsisakyti

Ilgai lauktas
iPhone X

iPhone X (64 GB)
Pradinė telefono įmoka - 362 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 34 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties - 1178 Eur

Užsisakyti

iPhone X (256 GB)
Pradinė telefono įmoka - 422 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 39 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties - 1358 Eur

Užsisakyti

Telefonų kiekis labai ribotas. Užsakytus telefonus pristatysime per 20 d. d.

 

iPhone X

Ekranas: 5,8 colių, 1125x2436 px raiška, Super Retina HD
Armintis: 64 GB arba 256 GB
Procesorius: iOS 11
Kamera: 12 MP, skaitmeninis priartinimas iki 5 kartų
4K video įrašymas
Baterija: 2716 mAh Lithium baterija, kurioje telpa iki 21 val. pokalbių ir 12 val. naršant internete.

Ekranas be ribų

Pasiruoškite vaizdui, kuris atima kvapą. Jubiliejinis iPhone X telefonas stebina 5,8 colių įstrižainės „Super Retina“ ekranu, neribojamu rėmeliu. Telefonas tiek iš priekio, tiek iš galo dengtas stiklu, o likusią korpuso dalį sudaro nerūdijantis plienas. Žengtas žingsnis naujo standarto link: telefone nebeliko „Namų“ mygtuko – šią funkciją pakeitė perbraukimas pirštu nuo ekrano apačios į viršų.

Veido atpažinimas

Galite pamiršti slaptažodžių suvedimą. iPhone X įdiegta pažangiausia „FaceID“ technologija, kur specialūs 3D jutikliai leidžia atpažinti vartotoją iš veido. Todėl savininkui paėmus telefoną į rankas, jis atsirakins automatiškai.

Kamera, kuri nustebins

Galinė iPhone X 12MP kamera aprūpinta naujais jutikliais, kurie sumažina triukšmą ir užtikrina aukštą nuotraukų kokybę esant įvairiam apšvietimui. Nuotraukas perkelti į naują kokybinį lygmenį padės „Portrait Lighting“ funkcija, leidžianti portretinį apšvietimą valdyti kaip niekada anksčiau. Natūrali šviesa, kontūrinė šviesa, scenos šviesa, studijos šviesa – viskas jūsų rankose. Vien tik tam, kad kiekvieną įamžintą akimirką norėtųsi išgyventi dar kartą.

Išmaniosios pramogos

Tegul jūsų pramogos būna išskirtinės. Unikali iPhone X funkcija, atsiradusi dėl pažangios veido atpažinimo technologijos, yra animuoti emodžiai (veidukai, pokalbių programėlėse naudojami emocijoms išreikšti). Savo asmenukę ar filmuotą medžiagą galėsite paversti emodži paveiksliuku per akimirką.

Papildyta realybė – dar arčiau

iPhone X kameros pritaikytos specialiai papildytai realybei. Nuo kvapą gniaužiančių žaidimų ir tikslios navigacijos iki apsipirkimo, kai norimą daiktą galėsite apžiūrėti virtualiai, – papildyta realybė yra ateitis, kuri prasideda jau dabar.

Bevielis įkrovimas

Brangi kiekviena sekundė – todėl dabar su belaidžio krovimo funkcija įkrausite telefoną net iki 50 % vos per 30 minučių. „AirPower“ platforma leis vienu metu įkrauti iPhone telefoną, Apple Watch laikrodį bei AirPod ausines nenaudojant jokio laido.

Kokie pirmieji TELE2 Inovacijų biuro įspūdžiai iš arčiau susipažinus su iPhone X?

Bekraštis ekranas, ištobulinta „Face ID” funkcija, 70 % didesnis procesoriaus greitis, išskirtinės kameros – tik kelios detalės, kodėl iPhone telefonų vertėjo taip ilgai laukti. Daugiau įspūdžių skaitykite Inovacijų Biuro komandos parengtame straipsnyje: Pristatytas naujasis „iPhone X”. Ar nuo šiol į telefonus niekada nebežiūrėsite taip pat?

Skaityti