Pagalba

Internete – ir miesto žemėlapis, ir paplūdimių įvertinimas, ir muziejaus aprašymas? Taip, užsienyje interneto tikrai prireikia, ir kartais net sunku suskaičiuoti kiek.

Mobiliojo interneto limitas užsienyje padės apsisaugoti nuo didelių sąskaitų už tarptinklinio ryšio mobilųjį internetą.

Jums nustatytas 50,00 € su PVM per mėnesį limitas. Šis limitas veikia visose užsienio šalyse, kuriose teikiama tarptinklinio ryšio mobiliojo interneto paslauga. Jis skaičiuojamas pagal standartinius paslaugos įkainius.

Pasiekę 80 % ir 100 % nustatytos limito sumos už mobilųjį internetą užsienyje, būsite informuoti SMS žinute. Išnaudojus limitą, mobiliojo interneto paslauga užsienyje bus blokuota iki mėnesio pabaigos.

Kitos mobiliojo ryšio paslaugos apribotos nebus. Jei bendras kredito limitas yra mažesnis nei mobiliojo interneto užsienyje limitas, tuomet visos paslaugos bus apribotos anksčiau, nepriklausomai nuo to, kad 50 € suma dar neišnaudota.

Interneto limito užsienyje valdymas

Būdami užsienyje siųskite SMS tel. 1546 su raktažodžiu. Užsienyje SMS kainuoja pagal galiojančius tarptinklinio ryšio tarifus.

Norimas veiksmas

Raktažodis

Atblokavimas

DAUGIAU

Limito atsisakymas

STOP

Limito įjungimas

LIMITAS

Atblokavus mobiliojo interneto paslaugą užsienyje, jums bus suteiktas papildomas 50,00 € limitas, kuris bus taikomas iki mėnesio pabaigos. Užsisakyti papildomą limitą galite tiek kartų, kiek pageidaujate.

Papildoma informacija

SMS numeriu 1546 būnant Lietuvoje – nemokama. Užsienyje SMS kainuoja pagal galiojančius tarptinklinio ryšio tarifus.

Mobiliojo interneto užsienyje limitas ir bendras paslaugų kredito limitas yra du atskiri dalykai. Jeigu pasieksite savo mobiliojo interneto užsienyje limitą (50,00 €), bus užblokuotos būtent mobiliojo interneto užsienyje paslaugos, bet kitos paslaugos veiks iki jums nustatyto paslaugų kredito limito, kuris yra nurodytas sąskaitoje. O jeigu paslaugų kredito limitas yra mažesnis nei mobiliojo interneto užsienyje limitas (50,00 €), tuomet visos paslaugos bus apribotos anksčiau, nepriklausomai nuo to, kad 50,00 € suma dar neišnaudota.

Kainos nurodytos eurais su PVM.

Naudingos nuorodos

Visos paslaugos
TELE2 savitarnoje

Bet kur ir bet kada pratęskite sutartį, apmokėkite sąskaitą, nustatykite kredito limitą, užsakykite papildomų GB ir dar daugybė kitų paslaugų.

Žiūrėti

Nerandate jums
aktualaus klausimo?

TELE2 konsultantai visuomet jūsų paslaugoms.
Visus mūsų telefonų numerius bei el. pašto adresus rasite paspaudę mygtuką.

Žiūrėti

Norite užduotį klausimą
akis į akį?

Atvykite į TELE2 saloną, jie plačiai atidaryti visoje Lietuvoje. Salonų sąrašą ir jų darbo laikus rasite paspaudę mygtuką. 

Žiūrėti