Pagalba
Ukrainos žmonėms

Specialūs ryšio tarifai

Skambučiams į Ukrainą galioja specialus tarifas – minutės kaina sieks 0,05 €. Šis įkainis – 94 proc. mažesnis, nei įprasta, iki vasario 24 d. galiojusi tarptautinio skambučio į Ukrainą kaina – 0,89 €/min. SMS kaina – 0,10 €.

Nauji įkainiai galioja privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.

Piniginė parama Ukrainai

Kviečiame, raginame bei primename aukoti pinigus „Blue / Yellow For Ukraine“.

Galite skambinti ir paremti 5 € suma numeriu 1482.

Arba aukoti pavedimu:

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
Bankas: Swedbank
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

200 interneto modemų su nemokama paslauga

Į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams skirsime 200 „Laisvo interneto“ maršrutizatorių. Nuo karo bėgantys Ukrainos gyventojai 3 mėn. galės naudotis neribotu internetu nemokamai.

Maršrutizatoriau yra išskirstyti į „Raudonojo kryžiaus“ punktus, tad norinčius, kviečiame kreiptis į „Raudonąjį kryžių“.

30 tūkst. SIM kortelių Ukrainos pabėgėliams

„Pildyk“ korteles perduodame „Raudonojo Kryžiaus“ bei „Stiprūs kartu“ organizacijoms, kurios pasirūpins, kad jos operatyviai pasiektų į Lietuvą atvykusius ukrainiečius. SIM korteles gavę žmonės galės tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje.

Daugiau informacijos ukrainiečių kalba rasite pildyk.lt puslaypje.

Emocinės pagalbos linija ukrainiečiams

Kiekvieną dieną teikiama emocinė parama ukrainiečiams trumpuoju numeriu 1809. Darbo dienomis konsultacijos vyksta nuo 18 iki 21 val., o savaitgaliais – nuo 12 iki 15 val. Psichologinę pagalbą teikia daugiau kaip 400 savanorių.

Trumpuoju numeriu paskambinę ukrainiečiai su specialistais gali pasikalbėti apie savo patirtus išgyvenimus.

Įgyvendinti projektai

Paaukokite nebenaudojamą veikiančią įrangą

Be šiltų rūbų Ukrainos žmonėms gali prireikti ir mobiliosios įrangos, todėl kartu su Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross kviečiame visus dar kartą susivienyti! Jei namuose turite veikiančių, bet nebenaudojamų telefonų ar planšečių, atneškite juos į bet kurį TELE2 saloną. Mes viską perduosime Raudonojo Kryžiaus kolegoms. Jie įrangą perduos į Lietuvą atvykusiems Ukrainos gyventojams.

Prieš paaukodami įsitikinkite, kad jūsų įrenginys veikiantis ir visa asmeninė informacija yra panaikinta.

„Stiprūs kartu“ informacinės linijos darbas

Nuo karo bėgantiems ukrainiečiams pagalbą teikiantis Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras „Stiprūs kartu“ trumpuoju numeriu 1827 Lietuvoje teikia informaciją tiek besikreipiantiems pagalbos, tiek ir ją siūlantiems. Už šalies ribų esantys pagalbą siūlyti arba jos kreiptis gali numeriu +370 (677) 22 222.

Patarimai

Turite informacijos, kaip dar galime visi prisidėti prie pagalbos Ukrainai? 

Parašykite mums ir susisiekime. 

Informavimas apie kontaktinių duomenų naudojimą: *