„Tele2“ kviečia aukoti nebenaudojamus telefonus ir planšetinius kompiuterius – jie bus perduoti „Raudonajam Kryžiui“

 2022-02-28 

„Tele2“ kviečia aukoti nebenaudojamus telefonus ir planšetinius kompiuterius – jie bus perduoti „Raudonajam Kryžiui“

Reaguodamas į karo situaciją Ukrainoje ir esantį telefonų bei planšetinių kompiuterių trūkumą visuomeninėms organizacijoms, mobiliojo ryšio operatorius kviečia visus šalies gyventojus paaukoti nebenaudojamus, tačiau veikiančius, įrenginius. Operatorius užtikrins jų surinkimą, patikrinimą ir tiekimą Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“.

„Šiuo metu bet kokia pagalba, net ir mažiausia, yra reikšminga. Norime padėti užtikrinti reikalingos įrangos savanoriams ir nuo karo bėgančioms ukrainiečių šeimoms tiekimą. Todėl kviečiu visus žmones nelikti abejingais – jums nebereikalingas, bet vis dar veikiantis įrenginys gali būti itin vertingas kitiems“, –  sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Siekdamas užtikrinti operatyvią pagalbą, operatorius gyventojus kviečia prisidėti ir paaukoti jau nebenaudojamus, bet dar vis veikiančius įrenginius. Juos atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną arba „Smart Master“ techninės priežiūros centrą gali visų šalies operatorių klientai. 

Svarbu: prieš aukodami įrenginį įsitikinkite, kad jis yra veikiantis ir jūsų visa asmeninė informacija yra ištrinta. Tačiau, jei nesate tikras, ar tai yra padaryta, atnešus jį operatoriaus darbuotojai padės tai padaryti.

Įrenginiai bus perduoti organizacijos „Raudonasis kryžius“ naudojimui.

Nuo karo bėgantiems ukrainiečiams padedantis „Raudonasis Kryžius” laukia žmonių iš Ukrainos, kuriems bus reikalingas prieglobstis Lietuvoje. 

„Tele2“ taip pat skyrė 30 tūkst. „Pildyk“ SIM kortelių nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Kortelės bus perduotos „Raudonojo Kryžiaus“ ir „Stiprūs kartu“ organizacijoms, kurios pasirūpins, kad jos operatyviai pasiektų į Lietuvą atvykusius ukrainiečius. SIM korteles gavę žmonės galės tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje.

Karo situacijoje Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“ mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ taip pat skyrė paramą, suteikdamas darbui reikalingus įrenginius. 

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą bendravimą, telekomunikacijų bendrovė taip pat kompensuoja tarptinklinio ryšio paslaugų kainą privatiems ir verslo klientams, esantiems Ukrainoje.