„Tele2" skiria 30 tūkst. SIM kortelių Ukrainos pabėgėliams

 2022-02-26 

„Tele2" skiria 30 tūkst. SIM kortelių Ukrainos pabėgėliams

Jau šeštadienį atvykstantiems pirmiesiems karo pabėgėliams iš Ukrainos „Tele2" suteikia nemokamą ryšį ir pokalbius tiek šalies viduje, tiek į Ukrainą. Atvykusiems bus išdalintos „Pildyk“ kortelės.

„Nuo karo į mūsų šalį pasitraukusiems kaimynams kiekvienas turime padėti tuo, kuo galime. Mes pasiruošę užtikrinti ukrainiečiams ryšį jiems suteikdami reikiamą kiekį „Pildyk“ kortelių. Kviečiu ir kitus Lietuvos verslus prisidėti ir suteikti pagalbą tuo, kuo gali“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ perduos „Pildyk“ korteles „Raudonojo Kryžiaus“ bei „Stiprūs kartu“ organizacijoms, kurios pasirūpins, kad jos operatyviai pasiektų į Lietuvą atvykusius ukrainiečius. SIM korteles gavę žmonės galės tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje. Šiuo metu visiems „Tele2" ir „Pildyk“ klientams skambučiai ir SMS į Ukrainą taip pat yra nemokami.

Jau kitą savaitę ant „Pildyk“ pakuočių, kurios teikiamos ukrainiečiams ir pildyk.lt puslapyje informacija bus pateikta ir jų gimtąja kalba.

Karo situacijoje Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“ mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ taip pat skyrė paramą, suteikdamas darbui reikalingus įrenginius.

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą bendravimą, telekomunikacijų bendrovė kompensuoja skambučius iš Lietuvos į Ukrainą, taip pat teikia ir nemokamas tarptinklinio ryšio paslaugas privatiems, verslo bei išankstinio mokėjimo klientams, esantiems Ukrainoje.