ELDESDūmų ir CO detektorius su GSM (Fumerex)
Spalva: Juoda
Jūsų pasirinkimas
Dūmų ir CO detektorius su GSM (Fumerex)
9 €
Iš viso:
9 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

LENGVAI NAUDOJAMAS, PASTABUS, PATIKIMAS

Didesnio saugumo pojūtis

Apsisaugokite nuo dūmų ir smalkių keliamų pavojų, naudodami ypač jautrią bei inovatyvumu pasižyminčią Fumerex sistemą. Išskirtinis detektoriaus bruožas – galimybė jį suporuoti su savo išmaniuoju telefonu. Fumerex dūmų detektoriai ir ypač lengvai montuojami. Užteks tiesiog į prietaiso vidų įdėti SIM kortelę bei baterijas ir vienu paspaudimu jį aktyvuoti. O naudodami dvipusę lipniąją juostelę ar kelis varžtelius, detektorių akimirksniu pritvirtinsite ten, kur jis reikalingiausias.

Informacija visiems, kam jos reikia

Fumerex ypatingai patikimai ir preciziškai tiksliai fiksuoja anglies monoksido bei dūmų lygio pokyčius. Užfiksavusi galimą pavojų, sistema akimirksniu apie tai praneša garsiniu signalu. Dar daugiau, prietaiso viduje esantis GSM modulis informuoja pasirinktą apsaugos bendrovę, todėl galėsite būti tikri, kad į nelaimę bus sureaguota maksimaliai operatyviai. Be to, apie grėsmes bus pranešta ir visai jūsų šeimai – detektorių galima susieti net su penkiais skirtingais telefonais.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos talpa, mAH
0
Integruota baterija
Ne
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programėle
Ne

Prekės likutis salonuose

Spalva: Juoda
Spalva: Juoda