Artėjant mokslo metų pradžiai, „Pildyk“ dar labiau sumažino kainas.

„Mūsų vartotojai visuomet ieško naudingiausių pasiūlymų. Prieš mėnesį atnaujinta kainodara suteikė vartotojams galimybę patiems pasirinkti, kiek ir kokių paslaugų jiems reikia – susikurti savo asmeninius komplektus. O šiandien džiaugiamės galėdami dar labiau sumažinti kainas ir pridėti papildomų pokalbių minučių bei naršymo duomenų“, – naujienas pristatė „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Dominyka Jonušienė.

„Pildyk“ ne tik sumažino kainas, bet ir už mažesnę kainą pasiūlė daugiau. Ankstesnis 3 Eur vertės „Pildyk“ planas pinga iki 2,5 Eur, už kuriuos vietoje 1,5 GB vartotojai gauna net trečdaliu daugiau naršymo duomenų – 2 GB.

Pinga ir 5 Eur anksčiau kainavęs planas. Vartotojai tą patį paslaugų kiekį įsigys jau už 4,5 Eur.

Nemokamų paslaugų kiekis labiausiai išaugo viename iš „Pildyk“ paslaugų komplektų. Ankstesnis 120 nemokamų pokalbio minučių limitas išsipūtė net 67 proc. – iki 200 min.

Taip pat ketvirtadienį startavo internetinė akcija, kurioje išloš be išimties kiekvienas „Pildyk“ vartotojas, sąskaitą internetu papildęs 5 ar daugiau eurų banko mokėjimo kortele ar el. bankininkyste.

Konkurso sąlygos paprastos: internetu papildžius sąskaitą vartotojas gauna šansą sukti laimės ratą su 16 skirtingų rūšių prizų: nuo nemokamų internato gigabaitų ir ausinių, iki dronų ar išmaniųjų laikrodžių. Pagrindinis vienam laimingajam atiteksiantis prizas – automobilis „Toyota Aygo“.

„Organizuojant konkursą buvo svarbu atsiriboti nuo įprasto modelio, kai vartotojui žadama daug, bet laimi tik keli išrinktieji. Todėl pas mus laimi visi – taip norime mažesniu ar didesniu prizu apdovanoti kiekvieną ištikimą „Pildyk“ naudotoją“, – teigia D. Jonušienė.

Jau prasidėjusią „Pildyk“ akciją bei naująsias kainas galima rasti puslapyje pildyk.lt