Akcijos

SMS verslui

Palaikyti ryšį su savo klientais – vienas svarbiausių tikslų versle. Pasidalinti informacija, pranešti apie paslaugas ar produktus, pasveikinti su gimimo diena – visą tai galite atlikti lengvai ir paprastai.

Kodėl naudinga?

SMS verslui – ypatingai paprastas ir funkcionalus sprendimas, skirtas siųsti SMS žinutes klientams ar partneriams.
Įprastai norint siųsti didelį skaičių SMS žinučių įmonėms, reikia integruotis su operatorių sistemomis, o tai užima daug laiko ir reikalauja didelių sąnaudų. Norint naudotis SMS verslui sprendimu, pakanka prisijungti prie TELE2 savitarnos svetainės.

  • Čia galėsite susivesti arba importuoti jau turimą savo klientų informaciją.

  • Prieš siųsdami SMS pranešimus, galėsite pasirinkti siuntėjo pavadinimą. Klientams bus ir aiškiau, ir patikimiau skaityti pranešimus, matant iš kurio gavėjo SMS žinutė yra gauta.

  • Vienu kartu galėsite išsiųsti SMS žinutę visiems savo klientams, o prireikus ir atsirinkti kam siųsti pranešimus, o kam informacija būtų neaktuali.

  • Galėsite susikurti SMS žinučių šablonus, su galimybe įtraukti ir kintamą informaciją. Pavyzdžiui žinutėje galėtų matytis konkretaus kliento vardas, individuali skaitinė reikšmė, pvz., konkreti mokama suma ar kita aktuali informacija.

  • Esant poreikiui, galima API SMS integracija – tai galimybė trumpųjų žinučių siuntimą integruoti į įmonės IT sistemą.

Vos 0,026 €/SMS (be PVM)

Siunčiant SMS iš TELE2 savitarnos svetainės, vienos SMS žinutės kaina – vos 0,026 €/SMS (be PVM).

Užsisakykite naujienlaiškį

Palikite savo el. paštą, o mes pažadame dalintis ypatingai vertingais pasiūlymais jūsų verslui. Privatumo politika.