Akcijos

Šviesolaidinis internetas verslui

Išsirinkite jūsų verslui tinkamiausią planą

iki 60 Mbps

30,00

24,00 €/mėn.

iki 100 Mbps

50,00

34,00 €/mėn.

iki 300 Mbps

70,00

45,50 €/mėn.

iki 1 Gbps

90,00

63,00 €/mėn.

Optimizuokite veiklos kaštus

Rinkitės tai, ko jums reikia labiausiai: daugiau duomenų ar didesnio greičio. Pasiūlysime individualų sprendimą jūsų įmonei, tad būkite tikri – perkėlę savo šviesolaidinį internetą į TELE2 gausite geriausią įmanomą variantą atitinkantį jūsų poreikius.

Pasiūlysime sprendimus

Susisiekite su mūsų konsultantu dėl nemokamos jūsų įmonės telekomunikacijų paslaugų konsultacijos. Išanalizuosime situaciją ir pasiūlysime optimalų sprendimą jūsų poreikiams.

Perkelkite savo šviesolaidinį internetą į TELE2 ir naudokitės visais jungtinio paslaugų plano privalumais.

Sutaupysite laiko

Visa jūsų įmonės telekomunikacijų infrastruktūra nuo šiol bus vienoje vietoje, o iškilus bet kokiems klausimams jums visada padės asmeninis verslo konsultantas.

Supaprastinsite atsiskaitymus

Vienas tiekėjas – viena sąskaita už visas paslaugas. Džiaukitės paprastesniais mokėjimais ir geresniu įmonės išlaidų planavimu.

Sumažinsite kaštus

Jungtinė telekomunikacijų infrastruktūra – mažesnės išlaidos įmonei. Optimizuosite kaštus mokėdami tik už paslaugas, kurias iš tiesų naudojate.

Laisvės namai: sklandžiau su TELE2

TELE2 šviesolaidinis internetas buvo įdiegtas inovatyvioje, vilniečių pamėgtoje „Laisvės namų“ bendradarbystės erdvėje. Ten pritaikytas skirtingų telekomunikacijų ir IT sprendimų kompleksas puikiai įrodė, kad pasitelkus naujausias technologijas, galima pasiekti puikių rezultatų ir užtikrinti saugias, sklandžiai veikiančias ir kokybiškas darbo vietas bei jų nuolatinę priežiūrą savo darbuotojams arba klientams.

Skaityti visą istoriją

Visi planų pasiūlymai galioja pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį. Palyginamoji kaina yra kaina, taikoma nesudarant terminuotos sutarties. Pasiūlymo laikas ribotas. Visos kainos nurodytos be PVM.

Užsisakykite naujienlaiškį

Palikite savo el. paštą, o mes pažadame dalintis ypatingai vertingais pasiūlymais jūsų verslui. Privatumo politika.