Planuojantys Valentino dienos pasimatymą turėtų pasirūpinti ne tik gėlėmis, širdelėmis, bet ir virtualiomis programėlėmis, kurios padės pasveikinti su Valentino diena, nusiųsti dovanų ar net virtualiai pasipiršti.

„Nuoširdaus asmeninio pasveikinimo joks telefonas niekada nepakeis, bet išmanusis leidžia artimam žmogui žavius Šv. Valentino dienos linkėjimus siųsti visą dieną. Daugiau bendravimo ir patogumo – daugiau šventinės nuotaikos“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. 

„Tele2“ pateikia 9 populiarias nemokamas programėlės, kurios padės suplanuoti tobulą Valentino dieną.

 

„Gifty“ – lietuviška programėlė, kurią naudodami galite nusiųsti smagių dovanų, nuo bilieto į kiną iki pietų restorane. Dovanos čia siūlomos tiek vyrams, tiek moterims, o siunčiant dovaną galima parašyti ir sveikinimą. Programėlė padės pradžiuginti net ir slaptą simpatiją, nes siuntėjo vardą įrašote patys, o gavėjas siuntėjo telefono numerio nematys. Perkamos dovanos apmokamos per elektroninę bankininkystę. Programėlė skirta „Android“ išmaniesiems ir „Apple“ išmaniesiems telefonams.

„TripAdvisor“ – populiari programėlė norintiems išsirinkti restoraną ar viešbutį, taip pat čia pateikiama daug informacijos, kur nueiti, kokius įdomius objektus aplankyti Lietuvoje ir užsienyje. O dar rasite 10 geriausiai vertinamų restoranų Vilniuje, ir žinosite, kur rezervuoti stalą vakarui. „Android“ vartotojai atsisiųsti programėlę gali čia, o „Apple“ – čia.   

„Deezer“ – kokia Valentino diena be muzikos? Pasirūpinkite ja iš anksto, sukurkite grojaraštį, ir galėsite ramiai mėgautis vakaru dviese. Žinoma, čia rasite ir jau sukurtų grojaraščių įsimylėjėliams. Skirta turintiems „Android“ ir „Apple“ išmaniuosius telefonus.

„Snapchat“ – juokingų emocijų ir paveikslėlių programėlė, kuria nusifotografavę galite pridėti linksmų ir išraiškingų elementų ant savo nuotraukos ir ją nusiųsti savo meilei. Valentino dienos proga galite pridėti oro bučinį, širdelę ir daug šiltų emocijų. „Android“ operacinės sistemos telefonų naudotojai programėlę gali atsisiųsti iš čia, o „iOS“ – iš čia.

„Draw Flowers“ – nupieškite mylimojo ar mylimosios vardą iš gėlių. Kurkite, rašykite ir stebinkite – Šv. Valentino dieną per daug gėlių nebūna. Programėlė „Android“ ir „Apple“ išmaniesiems telefonams.

„Receptai ir kokteliai“ – paranki programėlė nusprendusiems vakarą praleisti namuose ir paruošti romantišką vakarienę. Pavyzdžiui, ar jus įkvėptų itališka daržovių sriuba minestrone, šiltos salotos su krevetėmis ir baravykais, o desertui – bazilikų šerbetas? Rasite ir gausybę kitų receptų, programėlę „Android“ telefonams atsisiuntę čia

„Valentine‘s Day“ – programėlės, kur galite rasti daug romantiškų rėmelių judviejų nuotraukoms. Sukurkite originalią nuotrauką ir pasveikinkite savo antrąją pusę pačiais saldžiausiais vaizdais – čia rasite daugiausia rožių ir širdžių. Programėlė skirta „Android“ ir „Apple“ išmaniesiems.

„Vivino Wine Scanner“ – suplanavote romantišką vakarą, tačiau nežinote, kokį vyną rinktis? Vyno pažinimo programėlė atsakys į šį klausimą. Tereikia nufotografuoti vyno etiketę ir akimirksniu gausite visą informaciją apie jį. Taip pat čia yra galimybė palyginti keletą vyno rūšių, sužinoti kainą ir populiarumą tarp vartotojų. „Android“ telefonų naudotojai programėlę gali atsisiųsti čia, o „iOS“ – čia

Yra dalykų, kurių nemėgstate? Neabejokite, yra daugiau žmonių, kurie nemėgsta to paties. Rasti tą vienintelį ar vienintelę, su kuo galėsite kažko nemėgti kartu, galite atsisiuntę išmaniąją programėlę Hater. Net jei nemėgstate Šv. Valentino dienos, galite susirasti antrąją pusę, kuri taip pat jos nemėgsta. Programėlė kol kas suderinama tik su „iOS“ programine įranga.

 

„Android“ operacinės sistemos naudotojai programėles gali atsiųsti iš „Google Play“ parduotuvės, o turintys „iPhone“ telefonus – iš „App Store“. Visos programėlės yra nemokamos, bet dalis turinio gali būti apmokestinama užsakant papildomas paslaugas.