Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ šiandien pradeda išankstinę registraciją norintiems įsigyti išskirtinės, raudonos spalvos „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ telefonus.

„Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti išskirtinės kokybės ir dizaino gaminius – neabejojame, kad nauja „iPhone“ spalva atras kelią į gerbėjų širdis“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Ryškiaspalvis „Apple“ kompanijos produktas, kaip ir kiti prekės ženklo linijos RED gaminiai, skirtas prisidėti prie pasaulinės kovos su AIDS paramos. Jis padės garsinti roko žvaigždės Bono įsteigtą organizaciją RED, visame pasaulyje kovojančią prieš AIDS ir jau padėjusią daugiau nei 90-čiai mln. žmonių.

Be to, šiai organizacijai bus skirta dalis pinigų, gautų už RED linijos odinius ir silikoninius „iPhone“ telefonų dėklus, išmaniuosius laikrodžius, „Beats“ ausines ir kolonėles, „iPod“ grotuvus bei „iPad“ silikoninius dėklus.

Naujasis telefonas yra visiškai raudonas, išskyrus „Apple“ logotipą, kuris lieka klasikinės metalo spalvos. Naujoji spalva siūloma su „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“, 128GB ir 256GB modeliais. Jie taip pat gaminami ir įprastų klasikinių spalvų.

Rudenį vartotojams visame pasaulyje pristatyti „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ modeliai yra atsparūs vandeniui ir dulkėms, jų kameroje esantis jutiklis veikia net 60 proc. greičiau ir sunaudoja beveik trečdaliu mažiau telefono energijos. Taip pat „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ nebeturi įprastos ausinių jungties.