Akcijos
Eldes Dūmų ir CO detektorius su GSM (Fumerex)

eldesDūmų ir CO detektorius su GSM (Fumerex)

Spalva: Juoda
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
49,59 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-Verslo klientams kainos nurodytos be PVM.
Kaina:49,59 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €

LENGVAI NAUDOJAMAS, PASTABUS, PATIKIMAS

Didesnio saugumo pojūtis

Apsisaugokite nuo dūmų ir smalkių keliamų pavojų, naudodami ypač jautrią bei inovatyvumu pasižyminčią Fumerex sistemą. Įrenginys idealiai tinka tiek namams, tiek kitokiems nekilnojamojo turto objektams. Išskirtinis detektoriaus bruožas – galimybė jį suporuoti su savo išmaniuoju telefonu. Tai reiškia, kad apie iškilusį pavojų būsite akimirksniu informuoti mobiliuoju pranešimu, jūsų reakcijos laiką sutrumpinant iki minimumo

Jokių nereikalingų komplikacijų

Saugumo priemonės veiksmingiausios tais atvejais, kai yra lengvai naudojamos bei nesukelia jokių papildomų rūpesčių. Fumerex dūmų detektoriai kaip tik tokie ir yra. Jie ypač lengvai montuojami. Užteks tiesiog į prietaiso vidų įdėti SIM kortelę bei baterijas ir vienu paspaudimu jį aktyvuoti. O naudodami dvipusę lipniąją juostelę ar kelis varžtelius, detektorių akimirksniu pritvirtinsite ten, kur jis reikalingiausias.

Informacija visiems, kam jos reikia

Fumerex ypatingai patikimai ir preciziškai tiksliai fiksuoja anglies monoksido bei dūmų lygio pokyčius. Užfiksavusi galimą pavojų, sistema akimirksniu apie tai praneša garsiniu signalu. Dar daugiau, prietaiso viduje esantis GSM modulis informuoja pasirinktą apsaugos bendrovę, todėl galėsite būti tikri, kad į nelaimę bus sureaguota maksimaliai operatyviai. Be to, apie grėsmes bus pranešta ir visai jūsų šeimai – detektorių galima susieti net su penkiais skirtingais telefonais.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
nenurodyta
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Ne
Kamera
Kamera
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programele
Ne
Užsisakykite naujienlaiškį

Palikite savo el. paštą, o mes pažadame dalintis ypatingai vertingais pasiūlymais jūsų verslui. Privatumo politika.