Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

KAIP OPTIMIZUOTI PROCESAI GALI
IŠSAUGOTI NEDIDELĮ MIŠKĄ?

TASKER yra TELE2 sprendimas verslui, kuris ne tik optimizuos jūsų
įmonės paslaugų teikimo procesus bei palengvins žmonėms darbą,
bet ir padės kurti tvarią aplinką.

Kas yra tasker?

Tasker yra sprendimas, kuris skaitmenizuoja įmonės paslaugų teikimo planavimą ir procesus, eliminuoja popierinę dokumentaciją ir galimas su tuo susijusias klaidas. Tai organizuotas ir skaidrus įmonės veiklos koordinavimas, procesų kontrolė, mobilumas bei greitis visur ir visada.

Kam skirtas tasker?

TASKER pateisino visus įmonės KONEKESKO lūkesčius.

TASKER - tai lankstus ir efektyvus sprendimas, sukurtas valdyti užduotis, procesus ir darbuotojus įvairiose paslaugas teikiančiose organizacijose Žiūrėkite įmonės „Konekesko“ sėkmės istoriją įsidiegus Tasker sprendimą.

Gaukite pasiūlymą

TVARUMAS.

Įdiegus sprendimą Tasker ir skaitmenizavus paslaugų teikimo procesus, maksimaliai eliminuojama popierinė dokumentacija įmonėje, todėl prisidedate prie tvarios aplinkos kūrimo.

Tasker privalumai

Organizuotumas.
Paslaugų teikimo procesų planavimo ir valdymo sprendimas įgalina darbuotojus dirbti greičiau, paprasčiau ir efektyviau su vienu darbo įrankiu (išmaniuoju telefonu ar planšete).

Klientų aptarnavimo kokybė.
Aukštesnė aptarnavimo kokybė užtikrina geresnį santykį su jūsų klientu.

Efektyvumas.
Greitesni ir efektyvesni darbų procesai užtikriną greitesnį pinigų srautą įmonėje.

Tvarumas.
Popierinės dokumentacijos eliminavimas procesuose ir jos skaitmenizavimas leidžia sumažinti popieriaus suvartojimą įmonėje iki minimumo.

pasiūlymas per 15 min.

Sužinokite kaip Jūsų įmonė gali dirbti mobiliau ir gaukite TASKER pasiūlymą jau dabar. Skambinkite numeriu +370 684 00075 arba palikite savo kontaktus ir mes per 15 min. su Jumis susisieksime bei pasiūlysime sprendimą.

Gauti pasiūlymą

Mobili stotelė – sprendimas verslui, kuris suteiks mobilumo ir leis dirbti efektyviau. Nepraleisite nė vieno kliento skambučio – juk tai jūsų pajamos, - o tuo pačiu sutaupysite laiko, kurį galėtumėte skirti savo darbuotojų tobulėjimui.

Sužinokite daugiau

Sprendimai verslui – siūlome sprendimus, kurie įgalina žmones dirbti mobiliau, lanksčiau ir paprasčiau. O verslui tapti efektyvesniam ir uždirbti daugiau. Sužinokite kokias vertes galime pasiūlyti Jūsų verslui jau dabar.

Sužinokite daugiau

Pokalbių planai – sukūrėme paprastus ir aiškius neribotų pokalbių su interneto duomenimis planus Jūsų verslui. Išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius tam, kad išlaidos už ryšio paslaugas būtų aiškios, o bendravimas - dar paprastesnis.

Sužinokite daugiau