Akcijos

Ryšio stiprinimo įranga

Jei norėtumėte sustiprinti biure veikiantį interneto ryšį, rekomenduojame įeinančio ryšio arba vidaus (Wi-Fi) ryšio sprendimus:

1. Wi-Fi (vidaus) ryšio stiprinimas

Ar jums reikia stiprinti vidaus ryšį biure galite spręsti pagal tai, ar svyruoja interneto greitis skirtingose biuro vietose. Pavyzdžiui, greta pagrindinio modemo interneto greitis optimalus, tačiau perėjus į kitą erdvę jis staiga sumažėja.

Plačiau

2. Įeinančio ryšio stiprinimas

Jums reikės įeinančio ryšio stiprinimo sprendimų jei interneto ryšys silpnas visame biure, net ir naudojantis juo greta pagrindinio Wi-Fi modemo. Šios problemos taip pat neišsprendžia ir jokie modemo nustatymų pakeitimai.

Plačiau

1. Wi-fi (vidaus) ryšio stiprinimas

Jei nustatėte, kad Wi-Fi interneto ryšio stiprumas skiriasi įvairiose jūsų biuro vietose, tačiau įeinantis 4G signalas yra stiprus, Wi-Fi ryšio sustiprinimui biure pirmiausia išbandykite keletą paprastų gudrybių. Jas galite atlikti patys, bet jei jos neveikia, kreipkitės į mus norėdami įsigyti pagalbinį maršrutizatorių. 

Praktiniai patarimai

Kaip sustiprinti WiFi ryšį.

2. Įeinančio ryšio stiprinimas

Jei susidūrėte su aukščiau minėta silpno įeinančio ryšio problema, kai Wi-Fi vienodai blogai veikia visame biure ir jokie modemo nustatymai nepadeda, ją išspręs išorinė įranga. Ji gali būti dviejų tipų: išorinė kryptinė antena arba išorinis modemas.

Praktiniai patarimai

Kaip sustiprinti įeinantį biuro interneto ryšį.

Kaip veiks ryšys?

Sužinokite pasinaudoję interaktyviu 4G ryšio stiprumo žemėlapiu – jis leis sužinoti, ar jūsų biuro vietoje 4G signalas yra pakankamai stiprus ir kokią įrangą jums reikėtų naudoti. 

Plačiau

DUK

Kokios yra įrangos įsigijimo sąlygos?
Užsisakykite naujienlaiškį

Palikite savo el. paštą, o mes pažadame dalintis ypatingai vertingais pasiūlymais jūsų verslui. Privatumo politika.