Nuo šiol Google PlayTM
parduotuvėje
pirkite patogiau!

Įsigykite mobiliąsias programėles ir kitas prekes Google PlayTM internetinėje parduotuvėje, o atsiskaitykite už jas vėliau – kartu su savo Tele2 mėnesio sąskaita.

atsiskaitykite
greitai ir paprastai

Pirkimo Google PlayTM internetinėje parduotuvėje momentu pasirinkite mokėjimą per Tele2 ir išlaidos bus įtrauktos į Jūsų Tele2 mėnesio sąskaitą. Jums nebereikės turėti kreditinės kortelės ar įvardinti savo banko sąskaitos, o programėlė Jūsų telefone įsidiegs nedelsiant.
Jei įsigyta programėlė Jums nepatiko, per 2 valandas galite atšaukti pirkimą – Google Play aplikacijoje prie programėlės paspaudus „Lėšų grąžinimas“. (Pirkimo nutraukimas negalioja papildomiems programėlėse siūlomiems pirkiniams, pvz., žaidimų gyvybėms, monetoms ir pan.)
Didžiausia vieno pirkinio kaina mokant šiuo būdu – 30 Eur. Mėnesio limitas – 100 Eur.

Dar daugiau pramogų
Jūsų išmaniajame

Google PlayTM internetinėje parduotuvėje rasite visko, ko tik reikia: čia galima pirkti įvairiausias programėles, filmus, knygas ir muziką. Google PlayTM siūloma net 1,9 mln. programėlių, 35 mln. dainų ir virš 5 mln. pavadinimų knygų – tai daugiausiai pramogų Jūsų telefonui galinti pasiūlyti parduotuvė pasaulyje.