TIk internetu!

Įsigydami Sony Xperia XZ ar Sony Xperia X Compact telefonus internetu, būsite maloniai nustebinti puikia staigmena – aukščiausios klasės ir išskirtinio dizaino kolonėlę Harman Kardon Onyx Studio 3 Jums dovanosime vos už 1 ct!

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja tik užsakymą atliekant www.tele2.lt svetainėje. Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia XZ ir Sony Xperia X Compact telefonus ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 199 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Sony Xperia XZ

Sony Xperia X Compact

TIk internetu!

Įsigykite Sony Xperia XA telefoną internetu, o magnetinį iDeal of Sweden telefono laikiklį Jums dovanosime vos už 1 ct! Saugiai pritvirtinę telefoną patogiausioje automobilio vietoje, visada matysite navigaciją, galėsite neatitraukdami dėmesio nuo kelio kalbėti telefonu. Tinka visiems telefonų ir automobilių modeliams.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja tik užsakymą atliekant www.tele2.lt svetainėje. Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia XA telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 23,90 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.