Į viršų
Gauti pasiūlymą

TELE2 mokėjimo planai Verslui

Įgalina dirbti mobiliau, efektyviau ir patogiau.

Plano kaina

6,90 Eur/mėn. be PVM

Plano kaina

10,90 Eur/mėn. be PVM

Plano kaina

12,90 Eur/mėn. be PVM

Plano kaina

15,90 Eur/mėn. be PVM

Plano kaina

18,90 Eur/mėn. be PVM

Plano kaina

23,90 Eur/mėn. be PVM

pasiūlymas per 1 valandą

Dar nesate TELE2 klientas ir svarstote, kokį TELE2 Verslui skirtą mokėjimo planą pasirinkti? Palikite savo kontaktus ir, susisiekę su Jumis per 1 valandą, padėsime išsirinkti labiausiai tinkamą planą Jūsų įmonei!

Registruotis

Kodėl Tele2?

Sutaupysite laiko
Su modernia ir inovatyvia TELE2 savitarna galite pagreitinti ir supaprastinti operacijų valdymą. Tada, kada Jums reikia ir patogu.

Skaidrumas
Tele2 - pripažinta skaidriausia įmonė Lietuvoje**. Pasirinkę Tele2, Jūs pasirenkate partnerį su aiškiomis sutarčių sąlygomis, sąskaitomis ir skaidria mokesčių politika.

Paprastumas
Pasirašyti sutartį su Tele2 itin paprasta ir lengva: užtenka žodinio TAIP pokalbio metu arba galite pasinaudoti mobiliu parašu. O pratęsti sutartį galėsite Tele2 savitarnoje tada, kada Jums patogu.

99% Lietuvos teritorijos
Tele2 4G ryšys dengia 99% Lietuvos teritorijos. Tvarkykite savo verslo reikalus bet kurioje Lietuvos vietoje su patikimu ir greitu Tele2 4G internetu.

Mobili stotelė
Su Mobilios stotelės sprendimu galite vienu metu priimti visus įeinančius skambučius kad ir kur būtumėte, perkelti fiksuotą numerį į Tele2 tinklą bei naudotis kitais sprendimo privalumais ir funkcionalumais.

Prieinamumas
Pagalba tada, kada Jums reikia ir kur Jums patogu: Tele2 savitarna su patogia aplikacija Jūsų išmaniąjame įrenginyje; 24/7 klientų aptarnavimo centras; platus Tele2 salonų tinklas; kompetetingi ir patyrę Tele2 verslo specialistai.

Vodafone partneris
Keliaujant verslo ar asmeniniais tikslais užsienyje užtikriname kokybiško ir patikimo ryšio partnerio pasirinkimą. O internetas keliaujantiems itin patraukliomis sąlygomis.

*Taikomos sąžiningo naudojimo taisyklės, todėl paslaugų teikimas gali būti apribotas, pasiekus nustatytus limitus. Europos Sąjungos šalyse taikomas duomenų kiekio perskaičiavimas. Išnaudoję suteikiamą (ES/EEE šalyse – perskaičiuotą) duomenų kiekį, galėsite jį papildomai užsisakyti, pasirinkdami iš Jums pateiktų pasiūlymų. Išsamiau www.tele2.lt/ES arba paskambinus trumpuoju numeriu 1575 (esamiems klientams). Skambinant iš užsienio arba kito tinklo +3706 840 0075.

** The Most Transparent Company in Lithuania, 2018, „Transparency International“.