Į viršų
Gauti pasiūlymą

Vaizdo skambučiai

Tai paslauga, kuria naudodamiesi galite matyti savo pašnekovą telefono ekrane. Skambutį galite atlikti vadovaudamiesi telefono instrukcijomis.

 

Paslaugos kaina

Vaizdo skambučio kaina yra tokia, kaip nurodyta prie konkretaus mokėjimo plano. Jeigu ji nėra nurodyta, tokiu atveju vaizdo skambučių kaina ir apvalinimas yra tokie pat, kaip ir balso skambučių, priklausomai nuo standartinių Jūsų mokėjimo plano sąlygų, skambučių gavėjo tinklo ir kt.

Vaizdo skambučiai įtraukiami į minimalų iškalbamą mėnesio mokestį. Jeigu naudojatės planu, kuriam taikomas minimalus mėnesio mokestis, už kurį suteikiamas tam tikras skaičius minučių, vaizdo skambučiai nėra įskaičiuojami į suteiktas minutes, t. y. jie skaičiuojami neįtraukiant šio mokesčio.

Paslaugos naudojimo sąlygos

Vaizdo skambučių paslauga gali naudotis visi TELE2 mėnesio mokėjimo paslaugos klientai, kurių telefonas palaiko 3G technologiją ir turi integruotą kamerą. Vaizdo skambučiais galite skambinti, jeigu esate teritorijoje, kurioje veikia 3G ryšys. Šiuos reikalavimus turi atitikti ir telefonas, į kurį skambinate.

Vaizdo skambučiais galite paskambinti į visus Lietuvos mobiliojo ryšio tinklus.