Į viršų
Gauti pasiūlymą

Informacija ir kontaktai

TELE2 kviečia valstybines įstaigas ir viešąsias įmones sumažinti ryšio išlaidas ir sutaupytus pinigus panaudoti kitoms, svarbesnėms, veikloms finansuoti.

 

Tyrimų duomenimis, valstybinės ir viešosios įstaigos, tapusios TELE2 klientais, vidutiniškai sutaupo net 36 proc. išlaidų. Ir tai įmanoma pasiekti minimaliomis Jūsų pastangomis – užpildyti supaprastintą formą ir išsiųsti ją mobiliojo ryšio operatoriams iš tikro yra paprasta. Tai jau padarė daug įstaigų – jų pavyzdžiu kviečiame pasekti ir Jus.

Atlikite kainų apklausą arba surenkite supaprastintą atvirąjį konkursą mobiliojo ryšio paslaugoms pirkti ir pagrindiniu kriterijumi laikykite mažiausią siūlomą paslaugų kainą įskaičiuojant visus mokesčius visam sutarties laikotarpiui.

Vien konkurso paskelbimas ar apklausos iniciavimas duos neabejotiną naudą – sulauksite peržiūrėtų ir atnaujintų visų operatorių siūlymų mobiliojo ryšio paslaugoms pirkti ir taip sumažinsite savo išlaidas. Konkuruos paslaugų teikėjai – laimėsite Jūs.

Jeigu turite klausimų, susijusių su TELE2 siūlomomis paslaugomis viešajam sektoriui, arba norite, kad TELE2 pateiktų siūlymą Jūsų vykdomai kainų apklausai, arba norėtumėte nemokamai išbandyti TELE2 paslaugų kokybę, maloniai prašome kreiptis el. paštu viesieji.pirkimai@tele2.com.