Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ pradėjo naujųjų „Apple“ flagmanų „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ prekybą.

„Džiugu, kad mūsų klientai jau gali mėgautis naujosios kartos telefonais, siūlančiais dar neatrastas galymybes tiek technologijų, tiek ir saugumo srityse“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ – oficialus „Apple“ atstovas Baltijos šalyse. Operatorius pagal gamintojo rekomendacijas specialiai jų įrenginiams pritaikė ir savo tinklą.

Pirmieji „Apple“ flagmaną gaus iš anksto interneto parduotuvėje užsiregistravę klientai.

„iPhone 8“ operatoriaus klientai gali įsigyti už 818 Eur, o didesnįjį „iPhone 8 Plius“ – 938 Eur. Daugiausia laimės klientai, pasirinkę telefoną kartu su mokėjimo planu – perkantiems interneto parduotuvėje www.tele2.lt ir sudariusiems dvejų metų sutartį – pusę metų jiems nebus taikomas plano mokestis.

Naujos kartos „iPhone 8“ galima rinktis iš  3 atspalvių: sidabrinio, kosmoso pilkos ir auksinio.

Vienas ryškiausių skirtumų nuo įrenginio pirmtakų „iPhone 6“ ir „iPhone 7“ – stiklinė telefono nugarėlė. Anot gamintojo, telefonų korpusai bus itin atsparūs smūgiams – pasirinktas aliuminio lydinys, kuris naudojamas ir kosmoso technologijoms.

Telefonai yra 2 dydžių: „iPhone 8“ su 4,7 colio ekrano įstrižaine, o „iPhone 8 Plus“ versija su 5,5 colio ekrano įstrižaine. Telefonuose įdiegtas naujas „A11 Bionic“ procesorius bei naujoji iOS 11.

Abu naujos kartos „iPhone“ gali būti įkraunami bevieliu būdu.

Naujieji telefonų modeliai pristatyti rugsėjo 12 d., Kalifornijoje.

„iPhone“ – vienas populiariausių telefonų visame pasaulyje. Anot žurnalo „Forbes“, nuo pirmojo modelio pasirodymo, pasaulyje parduota 1.2 mlrd. „Apple“ išmaniųjų telefonų. Pirmasis „iPhone“ buvo pristatytas 2007 m., o šiemet kompanija švenčia „iPhone“ dešimtmetį.