Sušvelninus karantino apribojimus verslui mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ atnaujina savo prekybos tinklo veiklą – atidaromi 15 operatoriaus salonų visoje šalyje.

„Puikiai suprantame, kad didelei daliai mūsų klientų salonai – ypatingai svarbūs. Reaguodami į klientų poreikius, laikydamiesi naujausių Vyriausybės nutarimų ir griežtų sveikatos apsaugos reikalavimų, atnaujiname salonų veiklą,“ – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ salonai veikti pradeda jau šiandien. Palaipsniui bus atidaryti ir kiti salonai, pilną veikiančių pardavimo vietų sąrašą ir jų darbo laiką rasite https://tele2.lt/privatiems/kontaktai.

Operatorius atidarė po 3 salonus Vilniuje (prekybos centruose „Akropolis“ ir „Mandarinas“ bei Sodų g. 22) ir Kaune (prekybos centruose „Akropolis“ ir „Kauno Dokas“ bei Pramonės pr. 29).

Taip pat duris atvėrė po du salonus Klaipėdoje (prekybos centre „Akropolis“ ir H. Manto g. 40), Panevėžyje (prekybos centre „Ryo“ ir Respublikos g. 28) ir Šiauliuose (prekybos centruose „Akropolis“ ir „Saulės miestas“) bei po vieną Pasvalyje (Vilniaus g. 34), Gargžduose (Klaipėdos g. 28) ir Tauragėje (Vytauto g. 66).

Kiekviename salone siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą bus įrengtos specialios, saugų atstumą užtikrinančios pertvaros.

Salone vienu metu lankytis galės tiek klientų, kiek jame yra laisvų pardavėjų. Tarp darbuotojų bus laikomasi saugaus 2 metrų atstumo. Taip pat dėl saugumo reikalavimų, per dieną bus aptarnaujamas ribotas kiekis klientų.

Operatorius ragina klientus būti supratingais ir pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikatos saugumu – vizito salone metu mūvėti vienkartines pirštines ir dėvėti kaukes.

Salonuose bus laikomasi ir kitų saugumo priemonių – dezinfekuojamos patalpos ir dažnai liečiami paviršiai. Salonus patys darbuotojai dezinfekuos dienos metu, po kiekvieno kliento apsilankymo. Taip pat kiekvieną vakarą, užbaigus darbą, dezinfekcinius darbus atliks ir profesionali valymo komanda.