„Šventinį vidurnaktį mūsų klientai aktyviai sveikino ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenančius, dirbančius ar studijuojančius artimuosius“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Šalių, sulaukusių daugiausiai sveikinimų iš lietuvių, dešimtuke lyderės pozicijas užima Jungtinė Karalystė. Antrąją vietą užima skambučiai iš Lietuvos į Rusiją, trečiąją – į Vokietiją.

Švenčių metu lietuviai nepamiršo ir kitose Europos šalyse gyvenančių artimųjų. Populiariausių skambučių krypčių dešimtuke rikiuojasi Baltarusija, Lenkija, Norvegija, Airija, Švedija, Olandija bei Prancūzija. Šios šalys atitinkamai ir dalijasi 4-10 vietas.

Skambučių gausa į Jungtinę Karalystę ypač išsiskyrė išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai – būtent ten nukeliavo beveik trečdalis jų atliktų visų tarptautinių skambučių. Jie gana aktyviai skambino ir į Rusiją, kuri atsidūrė antroje vietoje, bei į netikėtai trečiojoje vietoje atsidūrusią Latviją.

Remiantis statistika, aktyviai skambinama buvo kone tris valandas. Didžiausias skambučių pikas prasidėjo buvusių metų gruodžio 31-osios vakarą, maždaug nuo 22:00, ir tęsėsi dar valandą po vidurnakčio.