Keičiasi „Tele2“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius Švedijoje. Andersas Nilssonas palieka įmonę, o nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. šias pareigas pradės eiti Kjellas Mortenas Johnsenas.

„Apgailestaujame dėl Anderso Nielseno sprendimo, tačiau gerbiame jį ir dėkojame už didžiulį indėlį į „Tele2“ sėkmę. Anderso atsidavimas ir lyderystė padėjo įmonei per trumpą laiką pasiekti daug pokyčių ir išaugino jos vertę“, – sakė Carla Smits-Nusteling, „Tele2“ grupės valdybos pirmininkė.

Iš pareigų A. Nilssonas pasitraukia 2020 m. rugsėjo 14 dieną. Jį pakeisiantis K. M. Johnsenas turi sukaupęs per 20 m. darbo telekomunikacijų sektoriuje patirties. Anksčiau jis ėjo vyriausiojo veiklos pareigūno (angl. Chief Operations Officer, COO) pareigas skaitmeninės telekomunikacijos bendrovėje „Veon“ ir vadovavo telekomunikacijų bendrovei „Telenor“, kur buvo atsakingas už Europos rinką.

„Tele2“ direktorių tarybos sprendimas prezidentu ir generaliniu direktoriumi skirti K. M. Johnseną įsigalioja nuo 2020, liepos 6 dienos. Šias pareigas jis eiti pradės rugsėjo 15 d.

A. Nilssonas operatoriaus prezidentu ir generaliniu direktoriumi buvo paskirtas po sėkmingo „Tele2“ ir kabelinės televizijos „Com Hem“ susijungimo 2018-ųjų rudenį.