Didžiausius atlyginimus prekybos sektoriuje uždirba „Tele2salonų konsultantai, šiandien skelbia verslo naujienų portalas vz.lt. Bendrovės „Tele2 Prekyba“, valdančios visus Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės salonus, darbuotojai liepą uždirbo vidutiniškai 1 488,40 eurų prieš mokesčius. Tai – daugiausia iš visų portalo analizuotų prekybos įmonių.

„Didžiuojamės šiais skaičiais, nes tikime, kad žmogus turi užsidirbti orų atlyginimą. Juo labiau, kad darbo užmokestis mūsų įmonėje grįstas rezultatais – sukuriame sąlygas, leidžiančias darbuotojams užsidirbti, o uždarbio lubų nėra“,  – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius ir „Tele2 Prekyba“ vadovas.

Bendrovė „Tele2“, valdanti „Tele2 Prekyba“, taip pat moka didžiausius atlyginimus savo srityje – bendrovės atlyginimų vidurkis Lietuvos mobiliojo ryšio rinkoje yra didžiausias.

Pirmąjį šių metų pusmetį „Tele2“ pajamos siekė 97,09 mln. eurų ir buvo 16,3 proc. didesnės nei tuo pačiu metu pernai. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža sudarė 18,2 mln. eurų ir lyginant su ankstesniu laikotarpiu augo 15 proc.

Bendrovė taip pat dirbo pelningiausiai rinkoje – jos EBITDA marža sudarė 34,6 proc. pajamų.

Pasak P. Masiulio, darbuotojų vertinimas yra viena iš kertinių „Tele2“ sėkmės priežasčių. „Puikiai suprantame, kad gerai uždirbantis darbuotojas ne tik pats bus patenkintas – jis labiau saugos savo darbo vietą, todėl ir klientams skirs didžiausią dėmesį. Klientams tai leidžia gauti puikų aptarnavimą ir ypač geras kainas, o įmonei – pelningai dirbti. Laimi visi“, – nurodė P. Masiulis.

Išsami prekybos sektoriaus lyderių apžvalga skelbiama portale vz.lt: http://www.vz.lt/prekyba/2017/09/19/prekybos-sektoriaus-lyderiai-algos-priklauso-nuo-tinklo-dydzio-ir-specifikos