Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Žaidimų konsolė Nintendo Switch suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 2000 skirtingų žaidimų, bei mėgautis jais jums pačiu patogiausiu formatu. Nintendo Switch C2097 Žaidimų konsolė Nintendo Switch pilka Dell 288.26 389

Kaina be sutarties 288,43 321,49 EUR

Įtraukti į palyginimą

Žaidimų konsolė Nintendo Switch

Pasirinkite spalvą pilka

Aprašymas

LANKSTI, SPALVINGA, PILNA DŽIAUGSMO

ŽAISKITE KAIP JUMS PATINKA

Nintendo Switch – tai pati lanksčiausia žaidimų sistema pasaulyje. Konsolė tiesiog tobulai prisitaiko prie jūsų. Tai prietaisas, tinkantis visų tipų žaidėjams. Norite žaisti vieni? Tiesiog sujunkite konsolę su Joy‑Con™ pulteliais ir pramogaukite laikydami ją savo rankose. Norite žaisti dviese? Pasinaudokite stoveliu ir ekraną įrenkite ten, kur jums patogiausia. Žaisite su kompanija? Paprasčiausiai prijunkite konsolę prie savo televizoriaus. Pasirinkimas – jūsų.

DAUGIAU BENDRAVIMO

Nintendo Switch sukurtas tam, kad padėtų telktis žaidimų entuaziastams į bendruomenes. Jūs turėsite galimybę į vieną, darniai veikiančią sistemą sujungti net iki aštuonių konsolių. Nintendo Switch neabejotinai taps jūsų vakarėlio žvaigžde, garantuosiančia gerą nuotaiką. Tuo pačiu žaisti galėsite ir virtualiose bendruomenėse. Tiesiog susikurkite Nintendo Switch Online paskyrą ir prisijunkite prie žaidėjų iš viso pasaulio.

DIDŽIAUSIAS ŽAIDIMŲ PASIRINKIMAS

Nintendo Switch žaidimų biblioteka – tai tikrų tikriausia lobių kasykla. Jūs galėsite rinktis net iš daugiau nei dviejų tūkstančių skirtingų žaidimų, tarp kurių ir kiekvienam žaidėjui puikiai žinomi pavadinimai: Super Smash Bros.™, The Legend of Zelda™, Mario Kart™ ir daugybė kitų. Šioje milžiniškoje bibliotekoje kažką sau mielo ir artimo suras visų žanrų mėgėjai.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija