Į viršų
Gauti pasiūlymą
Sony PS4 SLIM 1TB + FIFA19 Naujasis Sony PS4 SLIM 1TB - geriausias būdas pratęsti futbolo sezoną net kai už lango blogas oras. Komplekte net du pulteliai ir žaidimas FIFA 19 Champions Edition. Įsigykite Tele2. Sony Playstation PS4 SLIM 1TB C1681 Sony PS4 SLIM 1TB + FIFA19 Acer 379.34 499

Kaina be sutarties 379,34 412,40 EUR

Įtraukti į palyginimą

Sony PS4 SLIM 1TB + FIFA19

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 5,79 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Kainos nurodytos Eur be PVM

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Tęsti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

1 TB Play Station 4 Champions Edition

Nuo futbolo sezono atsilikti dabar neleis net blogas oras. Naujausias Play Station 4 – tai ne tik patogiausias pultelis, geriausia grafika ir didžiausias žaidimų pasirinkimas. Dabar jis atkeliauja kartu su FIFA 19 žaidimu ir dviem pulteliais, todėl iš karto būsite pasiruošę draugų turnyrui. Įrodykit, kad esate pats geriausias.

 

Pasirengęs varžyboms

Net 1TB atminties Play Station 4 parduodamas kartu su pačia naujausia ir moderniausia vienos iš populiariausių žaidimų serijos pasaulyje versija. Futbolo gerbėjams – tai ideali galimybę virsti Messi ar Ronaldo, o taip pat stoti už savo mėgstamiausios komandos vairo.

 

Pasikvieskit draugus

Šis Play Station iš karto kveičia varžytis. Nors tradicinė konsolės versija parduodama su vienu pulteliu, 1TB PS4 Champions Edition komplektacijoje jų iš karto rasite du. Draugiškam (arba nelabai) turnyrui, būsite pasirengę vos tik išpakavę konsolę.

 

Nesibaigiantys privalumai

PS4 Champions Edition privalumai vien tik papildomu pulteliu nesibaigia. Tuo pačiu gausite ir nemokamo skaitmeninio turinio FIFA 19 žaidimo viduje. Tai padės jums iš žaidimo išspausti dar daugiau bei sėkmingiau konkuruoti su savo draugais.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija