Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Konsolė Xbox Series X (1 TB) Naujausio Xbox Series X galia ir greitis nepaliks abejingų bei pradžiugins kiekvieną žaidimų faną. Ši žaidimų konsolė leis pasinerti į kitą realybę, kuri nustebins ryškiais vaizdais ir įtraukiančiu garsu. Microsoft Xbox Series X (1 TB) C2570 Konsolė Xbox Series X (1 TB) Dell 577.58 699

Kaina be sutarties 577,69 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė Xbox Series X (1 TB)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GREIČIAUSIAS IR GALINGIAUSIAS XBOX

KITA REALYBĖ

Kartu su 4K raiška ir HDR vaizdu pasinerkite į ryškius personažus kitame pasaulyje bei pamatykite smulkiausias detales. Xbox Series X užtikrina sensacingai sklandų kadrų greitį – net iki 120 kadrų per sekundę! Naujos technologijos 3D erdvinis garsas leis pasijusti pačių įvykių sūkuryje.

SUKURTAS GREIČIUI

Naujas belaidis Xbox valdiklis yra itin elegantiško dizaino ir suteikia rafinuotą komfortą. Nelygus tekstūrinis paviršius ant pagrindinių mygtukų užtikrina, kad pirštai įtempčiausią žaidimo akimirką nenuslys nuo valdiklio. Nori pasidalinti savo pergale? Pirmyn! Spausk bendrinimo mygtuką ir dalinkis savo laimėjimu su kitais.

TYLI GALIA

Ši 12 TFLOPS galios žaidimų konsolė džiugins ne tik gausybe išskirtinių naujų žaidimų, bet ir leis nesijaudinti, kad įrenginys perkais. Xbox Series X architektūra yra patobulinta trijų oro srautų kanalais, kurie tolygiai paskirsto pažangių vidinių komponentų sukeliamą temperatūrą, palaikydami konsolę vėsią ir tylią.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija